Конфиденциальность• 18 сентября 2024
Вы были любовницей женатого мужчины? Вы думали о его жене?
Вы были любовницей женатого мужчины?
Вы думали о его жене? И о том, что потом, когда-нибудь окажетесь на её месте?
Результат:
вже голосів:
44 (51.76%)
Да, была любовницей, не жалею
28 (32.94%)
Не была любовницей
13 (15.29%)
Да, была любовницей, жалею
Дивне створіння• 18 сентября 2024
Ответ дляСекретница
Любовница о жене думать не обязана. Не она ей что-то обещала.
Это говорю как женщина, которой изменяли
мне тоже изменяли, и любовница решила очень побеспокоиться о мне , позвонила и список других любовниц мужа сдала, видите ли она приревновала ,но не ко мне а к ним
Директриссимо• 18 сентября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Була коханкою дуже довго, з перервами багато років. Не про що не шкодую. Про неї не думала. Розбивати сім´ю не збиралася. В них чудовий шлюб, нехай і надалі буде. Вона написала в соцмережі, що її шлюб,це 25 років кохання. Нехай так і буде.
Була коханкою - В них чудовий шлюб
100%• 18 сентября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Була коханкою - В них чудовий шлюб
Может, для него и для его жены это чудесный брак
Марафетчица• 19 сентября 2024
Ответ дляМетелики на душі
Чого це? Не всім той любовних в хаті треба.
Бо.. если надо объяснять, то объяснять не надо
Метелики на душі• 19 сентября 2024
Ответ дляМарафетчица
Аааа, стандартні фрази шаблонного мислення, змістовно.
Секретница• 19 сентября 2024
Ответ дляДивне створіння
СочувствуюМне муж ее написал. За что ему благодарна. Хрень пишут, что жена всегда все знает, никаких пресловутых ’звоночков’ не было
Курочка• 20 сентября 2024
От не розумію чому питання завжди формулють - а потім ви опинетеся на місце дружини. А якщо навпаки? Була вірна дружиною, а чоловік зраджував. ТО тоді жінці вже можна з одруженим кохатися, про неї ж не думали, то і вона не повинна. Так?