Разгуляшка• 19 сентября 2024
Вішалка стійка підлогова ширина 60см.
Шукаю вішалку дитині в кімнату.. для шкільних речей.. ширина 60 см, якісну… може хтось порадить.. буду вдячна. Звернула увагу на таку (фото) DOAKT Mini Loft Organizer
але хотіла трохи заощадити ))
Сердючка• 19 сентября 2024
Дуже класна і міцна з ікеа, але вони ширша
Але треба подивитися, може якісь нові з´явилися, бо моя метрова.
Вподобайден• 19 сентября 2024
Ікеа, але така, що на колесиках дуже зручна, висота регулюється. Завдяки колесикам дуже зручна в користуванні.
Але щойно подивилася, що там ширина 111 см, ікеа rigga.