А Я Самая Самая• 19 сентября 2024
Збулася маленька ювелірна мрія)
Ще рік назад створювала тут теми про тенісний браслет з діамантами. Довго ходила, вибирала. Жаба давила, але так хотілося) і ось вчора нарешті мрія збулася. Я дуже задоволена і щиро бажаю, щоб у всіх дівчат збувалися мрії про покупки. Ми ж на те і дівчата, щоб час від часу хотіти якусь дурню) а у вас є ювелірні " хачунемогу"?
Творю чудеса• 19 сентября 2024
Ні, нічого взагалі немає з ювелірки і нічого не хочеться. На інших подобається.
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляЛасунка
Рада за вас) Покажіть гарнюню)
Дякую щиро! Та тут покажеш і все обіс*уть. В мене невеличкий і не сильно дорогий. Як раз на кожен день)
Залізна пані• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Вы ж под анонимом, паспорт и Инн прилагать не надо
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляТворю чудеса
Прям заздрю вам по-білому. Мене переклинило останнім часом. Може, це від відчуття, що відкладати життя немає куди
Санька-4b93• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ой божечки, можно подумать без фото не обосрут.
ПробілНеПрацює• 19 сентября 2024
Автор, просто если не секрет, какая цена? Украинский ювелирный бренд?
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Часьі хочу Мидо.
Це щось вартістю з квартиру в столиці?) Я якось спілкувалася з дружиною олігарха, то її годинник коштував 90 000 євро. Якби вона не сказала, я б і не помітила його
. Але я не сильно шарю. Це так
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ні, закордоном купувала. Тут такі речі дешевше ніж у нас на 20-30%. Але я раніше там купувала пару речей, то вони мене знають і одразу дали знижку на знижку)
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Вчора ходила по ювелірних острівцях в тц, шось очі на лоба полізли ціни так виросли навіть на «дрібноту» в пару грам виробів((
Так, ціни шалені повсюди. Це правда(
Вапщета• 19 сентября 2024
поздравляю, автор)
а я хочу серьги или кольцо с изумрудами, мечта с детства, но все такое дорогое, что осталось на уровне ’хочу’..
Дон Пэдро• 19 сентября 2024
Супер! Такое классное ощущение, когда твои хотелки и желания сбываются 🥰 носите в удовольствие
Мудробаба• 19 сентября 2024
автор, не показывайте тут браслет, обосрут.
с покупкой поздравляю.
Совбез• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Покажите, очень интересно)
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляВапщета
поздравляю, автор)
Хай ваше бажання теж здійсниться. Щиро бажаю
Совбез• 19 сентября 2024
Ответ дляВапщета
поздравляю, автор)
Хоть картинку покажите какие хотите
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляМудробаба
с покупкой поздравляю.
Дякую) мені дуже подобається))
Ясамаякрасивая)• 19 сентября 2024
Є
Але вже немає тих сережок у продажу
Все чекала моменту, от і дочекалась
Але вже немає тих сережок у продажу
Все чекала моменту, от і дочекалась
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляСовбез
Покажите, очень интересно)
Так в інтернеті їх повно. Вони ж всі однакові по дизайну) має значення лише каратність діамантів. В мене невеличкий, акуратний на кожен день. 1.5к
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Є
Але вже немає тих сережок у продажу
Все чекала моменту, от і дочекалась
Але вже немає тих сережок у продажу
Все чекала моменту, от і дочекалась
Шкода. Може,ще знайдеться щось краще.
Оно само купилось• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
. Але я не сильно шарю. Це так
Дивно, що дружина олігарха обговорювала із випадковою співрозмовницею вартість свого годинника. Я навіть уавила собі цей дивний діалог:
- Вітаю!
- Добрий вечір! Неймовірно смачне шаблі сьогодні, чи не так?
- О, ви праві! До речі, мій годинник коштує 90К євро.
- Дійсно? А я навіть його би і не помітила!
- Вітаю!
На_оба_рот• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А паспорт есть на бриллианты?
Треба підробіток• 19 сентября 2024
Ответ дляТриАна
да, я тоже заметила, на ювелиру цены выросли на треть
А ось і я• 19 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Обосрут и без фото
А если еще не один раз раз покажете в темах, то скажут точное количество показов - у меня так было с браслетами и сумкой
Не танцую- но пою• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
- Вітаю!
Автор просто знала, что это жена олигарха, поэтому запомнила бренд часов. Домой пришла и загуглила. Отсюда знание цены.
У меня тоже есть часы дорогие, не одни. В жизни никому не скажу, сколько стоят. Кто знает - тот знает, не скроешь. Кто не знает - зачем ему эта информация?
А Я Самая Самая
• 19 сентября 2024
Ответ дляОно само купилось
- Вітаю!
Ні)) бачилися ми не вперше. Я знала, що у неї ДН. І привітала на словах. Ну то вона і сказала, що хочу похвастатися, млв чоловік мені презентував годинник, який я дуже хотіла. Дорого, але мрія є мрія) доречі, він коштує 90 000 євро. Вона взагалі нескромна і навіть секретарям свого чоловіка часто показувати нові сумки, шмотки, ювелірку. Ну любить вона, щоб всі поряд казали: ’ вау, оце вам пощастило’. Ловить від того кайф )