ротцвеники• 19 сентября 2024
доставка Укрпоштою, автокрісло
Покупець просить олх доставку, по досвіду знаю, що коробка буде платна, чи можуть бути сюрпризи на пошті, окрім коробки?
Смячиком• 19 сентября 2024
Відправляла укрпоштою автокрісло, подивилася макс. допустимі розміри, під них пакувала зі свого б/в картону, гарно обмотала скотчем. Проблем не було
Леди_в_ночи• 19 сентября 2024
Надо сразу вести на грузовое, потому что в обычном до 30 кг могут носом крутить
Леди_в_ночи• 19 сентября 2024
Ой, это укрпочта? Они вообще могут отказаться принимать такой груз через олх доставку
Леди_в_ночи• 19 сентября 2024
Скажите покупателю что отправка только новой почтой или наложкой по предоплате за 2 стороны. А то мне кажется вы зря туда суда прокатитесь
Даже новая почта не все принимает через олх доставку, нам отказывали в отправке несколько раз (например складной тренажер небольшой и легкий, но длинный был 160 см)
Гербарія сушу• 19 сентября 2024
Я базу под кресло просила. Платила за нп наложку. Укрпочта мне кажется ненадёжной в этом плане
Безлім на все• 19 сентября 2024
мы хотели купить автокресло олх доставкой. даже новая пошта отказала, так как на олх доставку есть ограничения по габаритам. поэтому отправляли нам по полной оплате.
Пригаю-цибаю• 19 сентября 2024
Які є обмеження для послуги OLX Доставка?
Обмеження по доставці
Продавати та купувати з послугою OLX Доставка можна товари фактичною або об´ємною вагою до 30 кг. При цьому варто також врахувати обмеження для габаритів відправлень у різних поштових службах:
для Нової пошти найдовша сторона відправлення в поштовому відділені не повинна бути понад 120 см (пакування має бути з пласкою основою);
у відділенні Укрпошта найдовша сторона має бути до 70 см;
при відправці з Meest Пошта найдовша сторона не повинна перевищувати 59 см;
❗ Якщо на ваш номер телефону на Новій пошті ви зареєстровані як юридична особа, використання OLX Доставки буде недоступним. Оскільки послуга створена для приватних осіб.
❗ Обмеження за вагою та габаритами не стосуються доставки автошин та дисків з Новою поштою.
❗ З метою безпеки, для доставки з Новою поштою неможна обрати точки видачі без інтернет-зв´язку.
Обмеження по вартості товару
Товар має бути вартістю від 30 до ...
29 000 грн при відправці з Новою поштою,
25 000 грн для Укрпошта,
15 000 для Meest Пошта.
Обмеження по доставці
Обмеження по вартості товару
Товар має бути вартістю від 30 до ...
25 000 грн для Укрпошта,
15 000 для Meest Пошта.