jabka ya• 19 сентября 2024

підвищення військового збору з 1,5% до 5%

Рада підтримала законопроєкт про збільшення податків, тепер вирахування із ЗП замість 1,5% стан е5%. У нас на роботі сказали що тепер із усіх ЗП на всі потреби армії беруть, дотанити не потрібно. Дівчата, донатити будете?
Кайдашева дочка• 19 сентября 2024
Ні!!!!!
snejs• 19 сентября 2024
ахренеть
Юджин20см• 19 сентября 2024
Надонатились еще в 2022-2023 . Теперь разгребаем
anabelia• 19 сентября 2024
І ФОПи будуть платити ВЗ з 2025 року. Все за рахунок людей.
Кайдашева дочка• 19 сентября 2024
Якщо і ціх грошей буде не достатньо +допомога інших країн то я тоді не знаю до чого ми довоюємося.До 30 ,50 % военного збору?
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Якісь довбури на роботі у вас, вибачте)
автор jabka ya • 19 сентября 2024
Саме цікаве що взагалі це якось тихо так пройшло, всі згодні.
Allisa_best• 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Якісь довбури на роботі у вас, вибачте)
Ну чого бовдури, дійшло ж таки
автор jabka ya • 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Якісь довбури на роботі у вас, вибачте)
не піднімають збір?
автор jabka ya • 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Якісь довбури на роботі у вас, вибачте)
так, бовдури -бо ЗП вся біла....
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
не піднімають збір?
Збір піднімають, якщо приймуть закон. Але навіщо так висловлюватись про донати? Ні у кого в компанії немає близьких на фронті?
Хелицера• 19 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
А кто кого спрашивал?
Хелицера• 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Есть и что? С ЗП в 10-15 тысяч отдавать пять процентов вам не кажется,что слишком?
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
так, бовдури -бо ЗП вся біла....
Тут звʼязку немає, не жаль
автор jabka ya • 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
так всі самі своїх близьких підтримували, а тепер ще й кого підримувати, наших в Монако?
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Ответ дляХелицера
Мені шкода, що у вас не вибудувалось причинно-наслідкового звʼязку) і ви не автор відповідати
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
Підтримка своїх це не донат?
автор jabka ya • 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Підтримка своїх це не донат?
видно що ні, обовязок
rybka21• 19 сентября 2024
Так, буду
Близькі люди в ЗСУ, в ´їхні підрозділи і доначу
Хелицера• 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Да не надо мне ваша оценка моей личности,жалейте свои недостатки. Вопрос был конкретный и вопросы в теме не только автор может вам задавать.
Владина• 19 сентября 2024
Так, буду.
автор jabka ya • 19 сентября 2024
Ответ дляЖеня-bc6e
Тут звʼязку немає, не жаль
як не має? ви не в темі законодавства? що з ’конвертів’ не млжуть зняти 5%, ви напевно з печери
Renata Ft• 19 сентября 2024
Сама в ахере от этой новости второй день 🤦🏻‍♀️, интересно а зп тоже будет расти с налогом ?🤬Или будут все до последнего выгребать с людей. Нет чтобы какие-то блага создавать для тех кто остался, а нет , они решили народ максимально добить .
annu-b519• 19 сентября 2024
Нет, хватит уже
Настя -4d2b• 19 сентября 2024
Нет конечно, это власть должна все обеспечивать, они там вообще обнаглели? И так все подорожало, так еще и донатьте
Vicira_81• 19 сентября 2024
Ответ дляRenata Ft
Повышение зарплат не заложено в Держбюджет 2025
Color never seen before• 19 сентября 2024
Ответ дляХелицера
С зарплаты в 200 ещё жальче
Інесса -5c9a• 19 сентября 2024
Ага, щас, вони крадуть мільярди гривень, а я буду платити податок з зп, з депозита, і ще й донатити, я краще бабусі куплю харчі та ліки, бо на позорну пенсію вона скоро ласти склеїть😡
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
видно що ні, обовязок
Не обовʼязок скинути трішки грошей чоловіку своєї колеги, який сидить в окопі на сході. Це донат.
Женя-bc6e• 19 сентября 2024
Ответ дляjabka ya
Немає, бо ви написали «бовдури» - зп в конверті. Тема про податок і донати, а не офіційну зп. Це обовʼязок