Як міряти?• 19 сентября 2024

Отримала сертифікат польської С1 :)

Не хвалюся, лише ділюся своєю радістю, який довгий і тяжкий шлях я пройшла за ці 2.5 роки... коли тут писала про польську, що знаю на В2, порадниці з мене сміялися, що я неадекватно себе оцінюю і тд. Але зараз вже офіційно отримала державний сертифікат С1, з результатом 90% (при необхідних 60%). За мовну частину - 98%. Почала вчити на початку війни
TaFo• 20 сентября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Дякую! Так, здавала державний, у Вроцлаві. Можу написати в особисті
а когда вы его писали?

автор Як міряти? • 20 сентября 2024
Ответ дляTaFo
а когда вы его писали?
в квітні