Чи згодні зі статтею?
Результат:
вже голосів:
43 (52.44%)
Згодна
39 (47.56%)
Ні
Coffee is Love• 19 сентября 2024
ой та прям. вийдуть заміж за ухилянтів або за кордон.
Це хто нас так старанно лякає?
Ответ дляsky-fly
Тим паче дівчаток, яким зараз 12-16... бо хлопців вивозять до 18річчя закордон((( я мама хлопчика і поки ще тут(
так дівчаток теж намагаються вивезти
за кордоном і познайомляться
Tasya-Natusya• 19 сентября 2024
Так, чоловіків у нас і так за статистикою менше, а скільки їх загинуло і ще загине, а то чиїсь долі.
Ответ дляДаксо
Ви хоч статтю, на яку дається посилання відкривали? Хоч через гугл перекладач почитайте, раз не вчили англійську.
Там розповідь про те, як змінилися стосунки під час війни в Україні, слів lonely і більш того навіть single в статті не зустрічається ні разу.
там все мається на увазі, і так наголос саме на те що стосунки псуються, особливо у військових і їх дружин, плюс сил треба багато у військові часи на побудову
ну і думаю не секрет, що хлопців вивозять, вбивають, або вони сидять вдома і бояться тцк
про які стосунки йде мова? у тих у кого є бронь може
Ana Fernandes• 19 сентября 2024
Ответ для_Katya_1985
Про поиск партнёра там тоже есть
For women, the problem is particularly acute. Tens of thousands of men have died. Many more are on the front lines, some have fled the country and others are reluctant to leave their homes, fearful of being stopped in the street by draft officers. In cities like Kyiv, the capital, the presence of men has noticeably dwindled. In some villages, conscription has hollowed out the male population.
“This leaves a small percentage of men who are ready for and want relationships,”
Ответ дляДаксо
А Ви тільки дослівно перекладаєте заголовок автора, а в статті опис складнощів у намаганні жінки завести стосунки і як війна наклала на це відбиток, не помітили?:)
Ответ для_Katya_1985
так а самотність то де чекає? тим більше там в середині декілька сюжетів, як наші жінки успішно знайшли кохання закордоном.
Ответ дляДаксо
Да ну вас! Обламали автору чергову тему-ридання.
Anastasiia-9046• 19 сентября 2024
Ответ дляNerses
Жінок в Україні чекає військова служба а не самотність.
Маня?