Я-ваш шанс• 20 сентября 2024

Вы своим детям покупаете всегда новые вещи?

Я раньше покупала всё новое , когда дети ходили со мной за руку .
Дочь более менее аккуратно ходит в вещах.
А сын 10 лет, это треш .
С весны три пары кроссовок и две пары шлепанцев .
И это всё нужно просто выкинуть в мусорку. Стыдно такое кому-то отдавать.
Хотя покупаю детям хорошую фирменную обувь.
У пяти пар спортивных штанов все колени с дырками .
Что он с ними делает не знаю .
Ваши дети берегут вещи ?
Бензопирен• 20 сентября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Сину 10 років. Не знаю, як можна зробити дірки на штанях чи порвати кросівки нормально носить одяг і взуття, купуємо нове.
ну якщо він спокійно ходить, то ніяк. Мій пограв в футбол в шкільних штанах, мабуть впав, тому что на колінах потертість майже до дирки. І це були нові дорогі штани.

Я Головна• 20 сентября 2024
Ответ дляПургену мне
Сінсей, вайкікі і хай деруть ті штани на 200 грн скільки хочуть.
І чого ви так прагнете комусь віддати ті речі? Їх можна просто викинути на смітник якщо вони зносились
На смітнику його і так повно.
Я Головна• 20 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
Ну вчора сина завела до класу, бо треба було з вчителем переговорити. Один хлопець плигає , топче ногами рюкзак іншого, який кинув на підлогу. Цей хлопець з доволі заможної родини, одягнений в бренди, але все зацьмигане і зашоркане. То своє не шкодує, і інших дітей. Добре, що до нього підійшов інший однокласник, та врізав по потолиці так, що той аж три парти пробіг вперед. А то рота вже відкрила робити зауваження. І той, що дав по потилиці не власник рюкзаку, але сказав, щоб те чумне підняло і витерло все серветками вологими. То стояв витирав, хоч і злився. Ну хіба це добре, що він так ставиться до речей?
Не знаю. Ніхто ніколи мені не говорив про речі і їх цінність, штани і спідниці були постійно рвані. Але при цьому по чужих рюкзаках я не стрибала. Щось ви трохи плутаєте, пані. Одне з іншим не пов´язано
Живчик-счастливчик• 20 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
А що не так ? Більшість живе за межею бідності або нижче середнього класу, коштів ледь вистачає на їжу, оплату комунальних та сходити в секонд, так як на «бренди» немає коштів (які для тих самих німців коштують копійки).
Про ремонти, хороше авто, поїздки ніхто навіть не думає, тому що головна ціль - вижити.
У мене є знайома, має медичну освіту. В Україні виживали на ту зарплатню, вона ще підробляла і ледь тягли до наступної зарплатні.
В Німеччині пішла на курси, підтвердила диплом, зараз працює за фахом і отримує близько 3,5 тис євро. Каже, що про таку зарплатню раніше навіть не мріяла. Відсилає близьким частину коштів, орендує житло, відпочиває, дитині вперше за 13 років показала, що таке море і вже не опускає очі, коли проходить в продуктовому магазині повз чогось «дорогого», яке вдома було їй недосяжне.
Ну и кем она работает с такой суммой на руки?пфлеге и медсестры столько не получают,диплом врача она б за два года не подтвердила с немецким с 0
Я Головна• 20 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Вы правы. В Германии намного проще относятся к вещам. Да не только в Германии, а в Европе в принципе. Тоже считаю что это правильно.
Хотя сама была помешана одно время на шмотках. В молодости. Но уже пересмотрела свое отношение.
Да, там люди тратят деньги на путешествия итд. Наши - на шмотки))
У нас ціле покоління травмованих дефіцитами і ’югославськими сапожками’, які треба ще троюрідній сестрі передати. Що ви хочете з людей, які джинсову спідницю ’діставали по блату’, ще й так нормально
Кусюче сонечко• 20 сентября 2024
Ответ дляЯ Головна
Это да.
Но в нынешнее время при наличии секондов и всяких сейлов итд эту травму можно было уже давно прокачать миллион раз.
Бери что хочешь за копейки.
Но у людей видимо глубоко это засело, да.
ПолБатона• 20 сентября 2024
Нет, дети не должны беречь вещи. Дети должны быть детьми.
Если вам жалко одежду, покупайте в секонде
ПолБатона• 20 сентября 2024
Про рванные и грязные вещи после прогулки я только на советчице читаю. В реале не вижу детей в таких вещах, все одеты нормально
жар-птица Нюра• 20 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
За год на 4 размера?
у сина в 10 років нога виросла з 29 по майже 35 розмір.

Губной рояль• 20 сентября 2024
Лет до 12 одевала дочь с ОЛх. Потом уже новое начала покупать на ее вкус. Но к этому возрасту она уже и носила одежду аккуратно. После нее 90% вещей можно смело продавать - я раздаю обычно.
Малому 5 месяцев- не парюсь, опять беру на ОЛХ и считаю что это отличный вариант.
Диви яка я пава!• 20 сентября 2024
Купую нові, купую секонд, віддає родичка. Не бережуть та й не треба, все рівно за три місяці- півроку все стає мале.
Завжди недо...• 20 сентября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
У нього в 10 був 29й розмір?
ХвилювАллочка• 20 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так,хоч світ побачите і море
Здивую, але в Україні жили і їздили на відпочинок.
А в Німеччині пів року і нікуди ще не виїздили, тому що зараз в пріоритеті інтеграція, вивчення мови, робота. Кататись будемо, як закріпимось. 😉
Живчик-счастливчик• 21 сентября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Аналогично
ніколи такого не було• 05 октября 2024
Старшего можно было в смокинге на площадку выпустить и потом спокойно в оперу идти. Он и сейчас такой, весь чистенький и пахучий.
На младшем все горело, хотя вещи одинакового качества и цены. Я просила быть аккуратнее, иногда срывалась и ругала. Постепенно перестал рвать. Но пятна, мятое, грязное это наш бич. Может в джинсах для школы спокойно пойти на турнике крутиться… Хотя есть такие же, просто в них в школу не идти… пачкай на здоровье… нет. Продолжаю воспитывать. 14 лет. Наконец-то хоть с обувью наладилось… для школы, для прогулки, для тренировки, для дачи. А то купишь 5 пар, а он в одних ходит и когда снимает, то штын такой, что глаза режет… хоть тут прогресс…