Смайлик• Изменено 20 сентября в 10:47
Орендар розбив річ за 12000 грн. Оплачувати не хоче
Є залог за порчу майна в сумі 10000 грн
Каже шо готовий оплатити 3000 грн бо йому то дорого
Як поступити?
На квартиру черга- цей орендар напрягає мене, вчасно не платить
Через 2 тижні кінець договору 04.10 (до 04.10 оплачено) та є залог 10000 грн які давав при заселенні
Як поступити?
Смайлик
• 20 сентября в 15:29
Ответ дляВредняжка
Так можна здати її в ремонт або поміняти верхнє скло.
Звичайно
А хто буде це робити?
Вредняжка• 20 сентября в 15:30
Найперше що випадає в Гугл, чому квартирант повинен купувати нове якщо можна поремонтувати https://sklo.org/p1530830690-remont-varochnoj-pove...
Вредняжка• 20 сентября в 15:31
Ответ дляСмайлик
Звичайно
А хто буде це робити?
То чому ви вимагаєте купити нову якщо можна просто здати в ремонт. Квартирант нехай і займається
Сонячний зайчик• 20 сентября в 15:32
Ответ дляХерсон це Україна
Есть новые варочные поверхности в бюджете 4-5 тыс.
Может стоит не стоять в позе, хочу такую как была 10 лет назад и именно за 12 тыс, а подобрать подходящую по размерам из бюджетного сегмента?
В чем-то человек прав, есть понятие износа техники. И требовать за старое стоимость нового не совсем правильно.
Вы думаете что пишите? Какой износ, если он разбил варочную поверхность. Как удобно свинство и вредительство прикрывать износом.
Херсон це Україна• 20 сентября в 15:34
Ответ дляСонячний зайчик
О боги. Таким как автор нельзя заниматься подобным бизнесом. Она за каждую царапину потребует покупать новое.
Автор не может фото выложить разбитой панели.
Inconvenient• 20 сентября в 15:44
Ответ дляМошей ницца
Т.е.автор должна все бросать и ехать на квартиру делать фотографию поверхности для Вас? Прямо сейчас? И выложить ее тут в теме чтобы вы ей поверили? 🤣Ржу- не могу. Как напишут тут что -то🤣🤣🤣
Квартиранты пишут, из числа тех, которые все ломают и бьют, и, возможно, от злости. Видела входную дверь после таких квартирантов. Смотрела и думала, это же нужно так умудриться.
Inconvenient• 20 сентября в 15:48
Ответ дляДа, я блондинка!
Зараз розкажу, як підготуватися до важкого сценарію. Ви завжди можете сказати, що після закінчення терміну його оренди, ви будете заселяти родичів. І в останній день аренди ви прийдете за ключами, перевірите, що в квартирі все ціле і повернете залог. В той день бажано прийти не самій, а з людьми, які зіграють родичів, які будуть заселятися. Будьте готові в той день викликати поліцію, перечитайте розділ Цивільного кодексу з приводу оренди майна, щоб ви поліції могли чітко сказати, яке ваше право порушено, з посиланням на законодавство. І вже на місці, після того, як тримаєте ключі, то скажіть, що залог не повертається.
Найкраща порада. Квартирант нічого більше не зламає, оскільки сподіватиметься отримати свій залог.
Сонячний зайчик• 20 сентября в 15:48
Ответ дляХерсон це Україна
А с какого перепугу автор должна бежать и делать фото для Вас, Вы судья? У себя дома так же каждый год меняете технику, обновляете ремонт, чините мебель - а че, естественный износ же.
Сдаю пустые две квартиры в Киеве уже несколько лет. И люди живут годами и проблем с ними нет.
Личко Невеличке• 20 сентября в 15:56
Ответ дляСмайлик
А нашо мені це писати якщо я хочу щоб він зїхав
Він мутний і мене напрягаю
Я бігаю і випрошую оренду
Він мутний і мене напрягаю
Я бігаю і випрошую оренду
То напишіть, що термін договору закінчується і ви не плануєте його продовжувати, бо зінились плани. Все. Що тут думати?
Виниловая пластинка• 20 сентября в 16:11
Ответ дляСмайлик
Дівчата допоможіть бцдь ласка придумати як сказати про виселення і про причини
А якщо він запитає про залог
То ви квартиру здаєте, а розмовляти та думати не вмієте?
Марафетчица• 20 сентября в 16:35
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так у нее очередь стоит.
Попрощается и все.
таки очереди на квартиры сейчас стоят. Но и таки ж наши, родненькие украинцы лупят с переселенцев как только могут. То что стоило до войны 2, 5 плюс комуналка, сейчас 15)
Бавовнятий Пупс• 20 сентября в 16:42
Ответ дляСмайлик
А як мені сказати про мої наміри виселення?
Можете дословно написати
Аренду поднимите в два раза, сам съедет, если выселять не хотите.
МамОмужа• 20 сентября в 16:49
Ответ дляСмайлик
Отож
Так не кажіть до останнього, що залог не повернете.
Идууу--уууу блин• 20 сентября в 16:58
Ответ дляШальная коклетка
Чому в орендну квартиру купили таку дорогу річ? Що це?
це ж треба))))) була б недорога, то було б ’купили хлам, от і розбився’
Идууу--уууу блин• 20 сентября в 16:59
Ответ дляСмайлик
То понятно
Як бути з залогом
Бо йому то дорого
Мені б хоча б 10000 заьрати.. я більшого не чекаю
Як бути з залогом
Бо йому то дорого
хай дає 3, повідомляєте про завершення договору, при виселенні залог не повертаєте
Идууу--уууу блин• 20 сентября в 17:01
Ответ дляКокошинЭль
Чтоб человек нашел квартиру куда съехать и перевезти вещи. Вообще-то предупреждают за 3 месяца добросовестные люди.
та чого за 3, за рік.... зовсім вже подуріли
Идууу--уууу блин• 20 сентября в 17:03
Ответ дляСмайлик
А якщо він запитає про залог
повідомляєте про виселення, залог повертається при виселенні при передачі ключів. Ключі віддав - до побачення, залог іде в погашення нанесеної шкоди
Идууу--уууу блин• 20 сентября в 17:04
Ответ дляСмайлик
Так я плачу податки як раз
Ну що ж ви так, серпом по яйках
Кручу хвости• 20 сентября в 17:23
Ответ дляКокошинЭль
Это не в Украине :) в Украине за 3 дня
Кручу хвости• 20 сентября в 17:24
Ответ дляСмайлик
А якщо він запитає про залог
Договор продолжать не будем.
Залог оставляю в счет варочной поверхности
Не против• 20 сентября в 17:29
Ответ дляСмайлик
Звичайно
А хто буде це робити?
За домовленістю.
Не против• 20 сентября в 17:35
Ответ дляСонячний зайчик
Моя квартирантка пошкодила трубу холодної води,невдало впала у ванній, ну ремонтувала вона. Хотіла сказати, що прогнивша труба. Кажу: Лєна пластік вічний ти про що? У ванній металевих труб 20 років немає.
Чого впала: була п´яна, так мені сантехнік сказав. Живе сама без чоловіка розпилася за рік.
Не против• 20 сентября в 17:33
Ответ дляХерсон це Україна
Бо її немає. Тої розбитої панелі. Може поцарапано, а авторка х мухи слона зліпила
Не против• 20 сентября в 17:34
Ответ дляМарафетчица
Такого немає.я шукала для себе, я здаю своє.
Херсон це Україна• 20 сентября в 17:36
Ответ дляСонячний зайчик
Потому что она оценила ущерб в 12 тыс.
А я считаю, как и многие с этой теме, считаю что ремонт дешевле. Судя по всему квартирант тоже готов компенсировать ремонт, а не новую.
На и за 2 мес. можно было бы иметь фото в своем телефоне.
Несемо світло разом• 20 сентября в 17:42
Ответ дляСмайлик
З залогу скільки грн вирахувати? Чи весь забрати і допобачення
І податки не забудьте сплатити, а то орендарі різні бувають
Несемо світло разом• 20 сентября в 17:43
Ответ дляСмайлик
То понятно
Як бути з залогом
Бо йому то дорого
Як бути з залогом
Бо йому то дорого
Річ оцінювали?