В одном война , смерть и ужас , беженцы у кого дом разбомбили. А другая сторона - коктейли у океана, танцы до утра , шопинг в лучших бутиках . Так должно быть?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 сентября в 12:07
это вы к чему.. типа бог несправедлив и есть ли он вообще?))
біженці, що виїхали втративши домівку теж пʼють коктелі
Або на море їдуть
Але не всі.
І інколи військові у відпустці танцюють.
життя воно таке, не тільки біле чи чорне, відтінків багато.
Після 2 світової частина суспільства прибувала в ілюзії порядку і миру. але то була ілюзія.
Або на море їдуть
Але не всі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 сентября в 12:12
граждане, за это воплощение вы обязаны решить, воплотитесь ли сюда опять на Землю.
Так склалося, що за час війни ми навчилися бути у двох просторах одночасно. Ми навчились переміщуватись між адом і раєм. Тут війна та смерть, ступив крок і вже танці, музика покупки. Я не вивчала квантову фізику, але Думаю що в голові під час війни у всіх такий хаос що дозволяє переміщатись з одного світу в інший.
Тео́рія хао́су — підрозділ математики та фізики, який займається дослідженням систем, динаміка яких, за певних умов, значною мірою залежить від початкових умов, що робить довгострокове прогнозування неможливим.
Ответ дляMarishkaK
Так было всегда, есть и будет. Только не говорите, что до войны у нас, вы сильно переживали за войну в Ираке, Палестине, Израиле и пытались накормить голодных детей Кении
Переживала . Например недавно посмотрела фильм как в Руанде , « Отель Руанда»вырезали тутсей и как ООН и весь мир ничего сделать не могла, даже спасти оставшихся тутсей не хотела , Красный Крест и ООН просто сели в самолеты и улетели
Ответ дляMarinamariana
Автор, а вы в Турции никогда не были?
Ответ дляNYC
Автор, а вы в Турции никогда не были?
Была . При чем тут Турция ?
Ответ дляVolnat
а ви звідки? якщо ви з Дніпра або Київа - це одне, а якщо з Бахмута та Покровського - геть інше
В мене є знайома, що живе в 15 км від фронту. Так ось вона Зараз ялинки замовляє сортові та не дешеві японські клени. На відео райський сад гідний щоб туди водити екскурсії за темою ландшафтного дизайну. Співають пташки. Десь далеко періодично щось гупає та вибухає. Знову пташки співають.
Ответ дляNYC
Ну они вырезали греков, уничтожают курдов.
Или это не считается?
В какое время это было ,когда вы уже жили или 100 лет назад ?
Ответ дляOlga_72
Молодец она
Ответ дляMісіс Паф
Особєнно в Україні, вільні і незалежні, і єсть вибор
Мужчины должны воевать и защищать свою страну, свою землю , свою женщину и семью , иначе зачем мужчины вообще нужны ?
Ответ дляMісіс Паф
Выбор есть жить изо дня в день новостям о войне или сделать от них отдых. Ну это в случае, если боевые действия не происходят совсем рядом, а если они есть, то лучше переехать в безопасное место, хотя где в Украине сейчас безопасно, даже не представляю😢