Кукарачка• 20 сентября 2024
Посоветуйте как начать писать блог?
Помогите чайнику . В голове множество мыслей и есть очень много свободного времени. Появилась идея вести блог. Блог не коммерческий. Но техническая часть для меня темный лес. Есть ли какие то шаблоны, или сайты, где можно вести его. Вобщем с чего начать? Может кто то поделится?
Тракторні війська• 20 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
можно с твиттера начать, например))
’нопример’
Да_Я_ТакаЯ_• 20 сентября 2024
Автор, пробуйте, за это не бьют. Лучше попробовать чем ничего не делать совсем.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 сентября 2024
может у вас есть какая профессия, не просто миллион мыслей? можно было о том, что умеете.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Может за вас ещё его и написать и подписчиков подогнать)
Мені не потрібні підписчики. Зовсім. Це для себе. Мені потрібно покормити своїх тараканів.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
ШІ вам і підкаже і напише
Ші, це не мій рівень. Я рівень кнопкового телефону.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
З темою нема проблем. Так, є хоббі. Є досвід. В голові є тема, структура. Але як це все оформити, то для мене проблема.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
согласна, смешно вышло)))
Я шось пропустила? Не стабільний інтернет.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
В будь яких соцмережах. Берете і пишете. Шукаєте однодумців
Я не хочу все вивалювати в соцмережу. Мені потрібна ’відокремлена лінія’.
Перемелица• 20 сентября 2024
Ответ дляКукарачка
Дуже багато платформ для ведення блогів. Є безкоштовні. Так і гугліть. Створюйте і пишіть.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляПеремелица
Можете порадити якийсь? Умовно платний теж підходить. Головне щоб помилки перевіряв.
Перемелица• 20 сентября 2024
Ответ дляКукарачка
Як приклад xobor.com або xobor.de.
Але помилики там ніхто не перевіряє. Це платформи для створення блогів.
Кукарачка
• 20 сентября 2024
Ответ дляПеремелица
Як приклад xobor.com або xobor.de.
А є щось таке розумне як гугл? Я нещодавно скинула фото на гуглдиск і він мені всі фото розклав по папочках, і сам придумав як їх підписати? Наприклад пишу тексти з якимось # і він сортує по #.
Сладкий лимончик• 20 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Он платный?
Безкоштовний, хоча можна й платні версії більш навчені залучати.
Да_Я_ТакаЯ_• 20 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Дайте пожалуйста ссылку
Сладкий лимончик• 20 сентября 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дайте пожалуйста ссылку
Їх зараз багато, почніть з елементарного openai