ЯблокоРаздора• 20 сентября 2024

Військовий. Через який час ви б´єте тривогу для себе...

Якщо чоловік на позиціях і сказав, що вони йдуть на 6-10 днів..якщо 10 днів минає, ви одразу звертаєтесь до побратимів чи керівників...де я як чоловік?
Просто каралева• 20 сентября 2024
У нас є група , де зібрані дружини, мами , сестри декількох хлопців. Усі разом не йдуть, тому хтось може сказати чи все гаразд і тоді та, якій дзвонили пише в групі. Бувало, по 2-3 тижні на зв´язок не виходили. Це здуріти можна. Тримайтеся

Обнимашкина• 20 сентября 2024
Мама дзвонить побратиму, який зазвичай міняє брата одразу як минає термін очікування.
Звожу з розуму• 20 сентября 2024
Одразу дзвонила командиру брата, як вийшов термін перебування, а зв´язок не з´явився.
АяВсёЗнаю• 20 сентября 2024
У колеги родич ось так більше 10-ти днів був не на зв´язку, попередив, що йде на завдання. Звісно чітко на 10-й день вже всі собі місця не знаходили, на 12-й день відписався, повернувся, все гаразд. То тепер теж з´ясовують всі додаткові контакти, оскільки це перший вихід і не мали нічого, окрім його телефону. Хай якнайшвидше відновиться зв´язок у вас!
Бесбардак• 20 сентября 2024
Ответ дляПросто каралева
Герої не тільки ті хто там на передовій а і родини що чекають …
Пожарник• 20 сентября 2024
Начинайте бить тревогу и разыскивать, если уже 10 дней уже прошло.
Если нет контактов - звоните в ТЦК, обращайтесь в полицию и обзванивайте госпитали в Ха, Су и т.д.
Наш так обнаружился уже в госпитале, но хоть живой. Телефон посеял.
Стріляний птах• 20 сентября 2024
Пишу чоловіку. Якщо протягом години не відповідає , у мене вже паніка(( є старлінк, тому більшість часу є і звʼязок
Бесбардак• 20 сентября 2024
Дівчата , в кого там чоловіки , брати , татусі - нехай повертаються живими та здоровими і якнайшвидше
автор ЯблокоРаздора • 20 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ви взагалі...про що. ? На позиціях старлінк??? На нулі?

Забобонний фрукт• 20 сентября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Так, таке є.
Чоловік завжди пише, чи буде зв´язок, чи ні.