Роза в вазі• 20 сентября в 15:46
Чоловік після сексу та забору крові втратив свідомість
Вже другий раз втрачає свідомість після інтиму, спочатку блідніє і на декілька хвилин «відключається».
Те саме було один раз при здачі крові з вени.
Серце перевіряли, норма. Є питання до дещо підвищеного тиску (але лікар сказав, що він не на стільки високий, щоб втрачати свідомість).
Записався на процедуру вимірювання тиску протягом доби (дадуть прилад, який буде фіксувати скачки тиску до наступного дня).
Можливо хтось стикався з таким ?
ЛеньГуглить_правда• 20 сентября в 15:49
Сосуды проверять
Голову мрт с контрастом
У дороги были ?
Голову мрт с контрастом
У дороги были ?
Роза в вазі
• 20 сентября в 15:49
Ответ дляУдальонка
Ситуация страшная, но заголовок интригующий
Аби хоч свекруха не звинуватила, що я його «заганяла») чорний гумор.
Бюст Березуцкого• 20 сентября в 15:49
Наоброт, наверное, резко давление падает - после оргазма и после забора крови
Маю рацію• 20 сентября в 15:50
Ответ дляРоза в вазі
Об этом, вообще то , вам нужно в последнюю очередь думать. Вам нужен живой муж
Роза в вазі
• 20 сентября в 15:51
Читала, що від сильного хвилювання може бути така реакція. Все одно це не нормально.
Тим паче ми у шлюбі більше десяти років і подібне сталось нещодавно
Розумна Губка• 20 сентября в 15:52
Ответ дляРоза в вазі
А до цього часто втрачав свідомість? Чи нещодавно почалося?
База_птеродактилей• 20 сентября в 15:53
Ответ дляРоза в вазі
О боги, молодой ещё. Поберегите мужика, не скакайте на нем пока. Согласна с выше написанным, кардиолог, холтер, сосуды проверить, спина, шейно-воротниковая зона. Зажимы может ещё где есть. Какая-то стремная у вас движуха
Не худа ні разу• 20 сентября в 15:53
Ответ дляРоза в вазі
Похоже тролль после предыдущей темы про секс
Белая котичка• 20 сентября в 15:54
Прочитала «секса на заборе» 3 раза, только потом дошло . Сорри, по теме не скажу. Здоровья ему
Роза в вазі
• 20 сентября в 15:54
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ми теж це не здається «нормою». Терапевт якось до цього поставився спокійно, типу нічого страшного. Але я не чула, щоб ще в когось було подібне.
Вже перевірятись, дякую
Роза в вазі
• 20 сентября в 15:56
Ответ дляРозумна Губка
Декілька місяців тому був перший раз. Тоді списали не задуху.
А ось за цей та минулий місяць один раз після здачі крові і після інтиму (один раз також, не кожного разу)
База_птеродактилей• 20 сентября в 15:55
Ответ дляРоза в вазі
Вже перевірятись, дякую
Та как-то все проверяйте. Реально стремно
Файна цьоця• 20 сентября в 15:58
Що ж , для сексу шукайте здорового. З кров´ю не частіть. І поживете ще!
Хай не кінчає, як самурай)))
Бджолина королева• 20 сентября в 16:13
Не могу вспомнить название, у знакомого подростка была похожая патология, он при физическом напряжении мог сознание потерять, у него нарушалось кровообращение, были проблемы с давлением. Но это было что- то генетическое, ещё и на зрение влияло.
З бісиками• 20 сентября в 16:20
З щитовидкою все добре, провіряли гормони?
В мене був гіпертиріоз і токсичний зоб, то я просто раптово свідомість втрачала, хоча це не був типовий симптом. Це звісно інше, у вашого чоловіка виглядає на те, що від хвилювання/навантаження втрачає.
Защемляти нічого не може, мрт хребта робили?
Топтунша• 20 сентября в 16:33
Ответ дляРоза в вазі
А в чому проблема? Чому ви не можете виключити секс, і проблем не буде?
оксюморон• 20 сентября в 16:41
Скачки давления.В спок.состоянии может и не быть.Резкий скачек и вырубается
Бешене сарі• 20 сентября в 17:24
У моего мужчины такое было - проблема была - в падении уровня сахара в крови.
Ганцю в кєдах• 20 сентября в 18:35
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну он же не донор. В пробирку берут слишком мало крови чтоб давление от этого упало