Добродійка• 20 сентября 2024
Який автомобіль ви б купили?
Електроавтомобіль чи звичайний ?
Результат:
вже голосів:
51 (79.69%)
Кіа звичайний
13 (20.31%)
Кіа ніро електро
сЛАдКОежКА• 20 сентября 2024
Якщо автомобіль один в сім´ї, то звичайний. Другий чи третій, то електро.
Добродійка
• 20 сентября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Чому ?
пані Солоха• 20 сентября 2024
в квартире электро не рассматриваю вообще - не знаю почему, может это и не правильно
сЛАдКОежКА• 20 сентября 2024
Ответ дляДобродійка
Чому ?
Тому що з електрикою в нашій країні зараз проблеми. А згадати 24 лютого 2022 року, то на електриці виїхати було проблематично взагалі.
Лунтик-паунтик• 20 сентября 2024
в наших реалиях электромобиль - очень сомнительный выбор, как ни крути
ПультОт_БМВ• 20 сентября 2024
Якщо обирати лише між цими двома варіантами , то особисто я би обрала не електричку .
Добродійка
• 20 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Звичайний звісно
Електро для тих хто любить страждати
Чому страждати ,які є мінуси ?
Добродійка
• 20 сентября 2024
Ответ дляЖонДуан
Как можно электро, если живешь на десятом этаже?
Тут не проблема ,живу в власному домі
Нічний дожор• 20 сентября 2024
Ответ дляparele
Ситуация с электричеством в стране Вас не беспокоит?)
Якщо автор живе в приватному будинку і має сонячні панелі, то це супер-вигідно. Та навіть і без панелей, а з двохтарифним лічильником.
Я б обрала електро)
Ответ дляНічний дожор
Я б обрала електро)
Зимой. Солнечные панели. Ага.
Если что, я в частном доме, и с двухтарифным счетчиком и генератором, но точно сейчас не рассматривала бы электричку как единственное авто в семье.
Нічний дожор• 20 сентября 2024
Ответ дляparele
Зимой. Солнечные панели. Ага.
І взимку теж можна заряджати машину з сонячних панелей. Все ж залежить від потужності сонячної станції.
Нічний дожор• 20 сентября 2024
Ответ дляparele
Все зависит от наличия солнца в определенном регионе. В некоторых даже дом осветить не хватит.
Взимку сонячні панелі дають приблизно 10% від літньої виработки. Якщо на будинку стоїть 10+кВт, то цього вистачить на ’освітлити’ будинок і взимку теж. А якщо стоїть 30+кВт, то можна і машину заряджати.
Крим мій• 15 октября 2024
Ответ дляХикориДикори
Звичайний звісно
Електро для тих хто любить страждати
Дуже економно, вигідно
Крим мій• 15 октября 2024
Ответ дляparele
Зимой. Солнечные панели. Ага.
А я б розглядала.
Железобетон• 29 октября 2024
Тойота Хайс 4*4
на военных номерах
для МВГ ППО в К.обл
уже купила
радію як дитина
на военных номерах
для МВГ ППО в К.обл
уже купила
радію як дитина