SimpleDimplee• 20 сентября 2024

Дмитро Гордон сказав, що до кінця цього року Україна відвоює кордони 91 року

Юся шопоголик• 20 сентября 2024
Ответ дляSimpleDimplee
Просто казав, що у нього серйозні інсайти, він спілкувався з дуже впливовими людьми, які наближені до тих, хто безпосередньо приймає рішення
Я памʼятаю за пару днів до повномасштабного, як він з боневиіком на пару розказували що війни не буде і вони всі в Україні, а його купа дітей літаками один за одним вилітали чартерами з України, навіть тема тут така була про Гордона

Aksinia 111• 20 сентября 2024
Ответ дляSimpleDimplee
А семью свою он уже вернул в Украину ? Или с 2022 ещё по заграницам ?
inna5577• 20 сентября 2024
А якщо ні, можна його кокнути за такі прогнози????
mavka.cy• 20 сентября 2024
Цікаво, на нього можна буде подати в суд, якщо обіцяне не здійсниться
Треба хоч декілька випадків. Бо всі пишуть, що вздумається і ніхто не несе ніякох відповідальності за своі слова. Скільки можна
lexus112• 20 сентября 2024
Я этого желаю всем сердцем.
Но нам хоть бы границы 2022го вернуть…
Хотя говорят, что все реально, если будет чем это делать…
Natal_ka91• 21 сентября 2024
Яким чином і скількома життями, може, діток пошле? Якщо русня лише в серпні близько 500 кв.км в Донецькій області окупувала