У кого була прееклампсія під час вагітності як швидко вона пройшла після пологів ?
Ответ дляЧукИГеки
Набряки ще десь місяць сходили, тиск не знаю,не міряла
У мене і тиск і набряки і білок ще досі 😔
ЧукИГеки• 20 сентября 2024
Ответ дляНастя -b349
А скільки пройшло?
Обов´язково я б показалася лікарю
Молчунья• 20 сентября 2024
Через 10 дней после кс меня выписали из больницы. Но мне ещё на третий день вливали плазму крови, после этого сошли отеки.
С давлением у меня так и остались проблемы. Гипертония.
Ответ дляЧукИГеки
А скільки пройшло?
Обов´язково я б показалася лікарю
6 днів після пологів , тиск на вечір 170/120😓
Жена брата Админа• 20 сентября 2024
Ох, а доктор что говорит, удачного вам лечения и крепкого здоровья!
Ответ дляЖена брата Админа
Звернутися до терапевта і виписали 🙄
Ответ дляНашли в капусте
Роды омолаживают организм😢
Це точно 😆
Жена брата Админа• 20 сентября 2024
Надо ещё к кому то, может невролог или кардиолог. По рекомендации, кто беременных лечит, с опытом
Ответ дляЖена брата Админа
Буду шукати
dahashutka19• 20 сентября 2024
Мені ще прописували допегіт пити і після пологів ( Зверніться до лікаря , можливо й вам пропише
Ответ дляdahashutka19
Мені прописали енапріл
Допегіт не допоміг під час вагітності а на гв наче як не можна