Заступник начальника київської поліції переїхав у елітну квартиру за 3,3 млн грн
У 2022 році Тарас Полієнко разом із сім´єю переїхав у дворівневу квартиру в житловому комплексі бізнес-класу, яку придбала його теща.
Полієнко повідомив, що не знає деталей придбання квартири. Його дружина пояснила, що теща заробляє на вирощуванні квітів, а раніше володіла автомобілем «Волга», який, за її словами, коштував стільки ж, як квартира
Крім того, Полієнко задекларував 7 мільйонів гривень готівкою, які його дружина отримала в подарунок від бабусі.
Ответ дляIryna -0b19
То ви продавати не вмієте:
Родинний “Мерседес” Бондаренка продали підряднику в 9 разів дорожче, ніж купували
14 Лютого 2020, 11:07
2 жовтня 2019 року підприємець Македон Рустамян із Лисянки придбав у брата міського голови Черкас Анатолія Бондаренка Миколи автомобіль MERCEDES-BENZ S500 2010 року випуску. Ціна – майже 1.4 млн гривень.
14 Лютого 2020, 11:07
Как могу учусь. Продам дорого, вдруг кому нужно, хороший автомобиль, пишите в личку!
Ответ дляIryna -0b19
Покупець” автомобіля Македон Рустамян є одним із підрядників, з яким співпрацювала Черкаська міська рада за роки каденції Анатолія Бондаренка. Зокрема, відповідно до системи “Прозорро” та порталу Spending.gov.ua, за 2017-2018 роки підрядник отримав з місцевого бюджету близько 6 мільйонів гривень за ремонт вулиць міста. Усі відповідні договори були укладені з ним без застосування тендерних процедур
Та непонятно, что это обман, я так, в принципе написала. Раритетные Волги реально дорогущие, но я абсолютно уверена, что в этой истории речь не о такой машине.
Ответ дляJENYABEST
Одразу пишіть,що можете запропонувати покупцю? До яких бюджетних закупівель і тендерів маєте доступ?
Be.queen.Shop• 20 сентября 2024
Краіна небувалих контрастів😂
7100 зп в Украіні
5000грн полікувати зуб
І тут 10 млн грн у тещі десь взялись на рівному міс, золота піся неіначе
7100 зп в Украіні
5000грн полікувати зуб
Aksinia 111• 20 сентября 2024
Ответ дляOlga Zelenyak
Нет, сейчас нет обязательного декларирования дохода для всех граждан страны. Спуститесь с небес на землю, у нас в каждой захудалой сельраде люди не живут на зарплату.
100 % оглянитесь вокруг . Врачи, преподы, депутаты местного уровня и т.д и т.п .
Aksinia 111• 20 сентября 2024
Ответ дляfox with matches
Удалено администрацией...
Вам нечего бояться, если нечего скрывать ) неужели настолько большое колличество граждан имеют теневые доходы ? )
арина-ветерок• 20 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Так,треба декларувати майно всім членам сімей бюджетників.
Не бюджетників, а чиновників. Це різні категорії, не плутайте.
Ответ дляAksinia 111
Мабуть,більшість
Ответ дляарина-ветерок
Директора шкіл,завідувачі лікарні,керівники міського театру чи обласної філармонії)
Будь хто,хто має доступ до закупівель