Оце фіфа• 20 сентября 2024
Когда у вас был секс последний раз?
Хотела написать «крайний раз», но как-то галимо звучит😂
Безпорадна Кроко• 20 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Прям щас в процессе
Він вас в попочку, а ви повідомлення строчите?
Ласую колобками• 20 сентября 2024
Дивно те, що коли довго не було, то майже не хотілось, а зараз є регулярне статтєве життя і постійно хочеться. Чому так?)
дожену і ощасливлю• 20 сентября 2024
....Позавчера, вчера, сегодня утром и сейчас будет. С мужем вместе 14 лет.
Оце фіфа
• 20 сентября 2024
Ответ дляЛасую колобками
У меня всегда так же. Нет и особо не хочется. Но, когда есть…могу и по несколько раз в день. Гормоны наверное растормашиваются
Директриссимо• 20 сентября 2024
Вчора, при тому, не з коханою людиною. Але з людиною, яка дуже гарна і мені подобається.
З коханим вже не буде( мене покинули