Барабасиха• 20 сентября 2024
Опухло и болит веко
Что это может быть? Выпила 15кап.алерзина,хотя аллергии никогда не было. Печет и́ болит в самом верху ближе к брови. Может ли так проявляться ячмень?
Барабасиха
• 20 сентября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ого...покапайте каплями окомистин
Есть только тетрациклин мазь
В гости звали?• 20 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Один глаз?
У сына было подобное недавно, мазала тобрадекс и капли окомистин, прошло, но что это было не понятно.
МельничукОля• 20 сентября 2024
Класна штука, валік, помічний у вас під головою. Щось алергічне. При ячміні, якщо підняти повіку , то там має бути білий прищик на ній.
Майданщица• 20 сентября 2024
Краплі Торбадекс. Це антибіотик + ангістамінні. Так. В мене і ячменю ніколи не було, а от встала і як у Вас. На наступний день око було закисше і майже не відкривалося. Помогти ті краплі. Лікар прописав+ щось від алергії пити
В гости звали?• 20 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Это ячмень был?
Нет, непонятно что это было, от мази и капель прошло .
Барабасиха
• 20 сентября 2024
Ответ дляМельничукОля
Не,такого нет,а от валика этого мне ещё хуже
Барабасиха
• 20 сентября 2024
Ответ дляМайданщица
Спасибо за совет. Вообще ни с того ни с сего
Майданщица• 20 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Така сама фігня. 36 років нічого подібного не було і тут такий жах) ще і так сильно. Не знала, що таке можливо.
МельничукОля• 20 сентября 2024
Ответ дляБарабасиха
Для судин класний, а не для ока
Барабасиха
• 20 сентября 2024
Ответ дляМельничукОля
Для судин класний, а не для ока
Да я поняла) мучаюсь с остеохондрозом,а как встану после него, голова начинает кружится
Фиктивная• 20 сентября 2024
Якщо болить то скоріш за все ячмінь. Через день-два біла цятка з´явиться. Мені дуже допомогла мазь Тобрадекс. Там в складі окрім антибіотику ще Дексаметазон, який набряк знімає. Краще ніж тетрациклінова мазь. Тобрадекс рідкий, можна крапати як краплі кожні дві години 1-2 краплі