Джонсонюк• 20 сентября 2024
Дівчата з пористим волоссям, им користуєтесь, щоб його розгладити?
сЛАдКОежКА• 20 сентября 2024
Серія arganoil від nook. Маю їх шампунь, бальзам, маску і спрей. Мені подобається
Донька подруги• 20 сентября 2024
Расчесываю когда бальзам на волосах,после высыхания не трогаю
Или укладка как обычно
ВыФсеВрете• 20 сентября 2024
Пористе, фарбовані, не розгладжую, не подобається пряме.
Мию, наношу масло, сушу, роблю досить тугу гульку, пів години і гарні хвилі, тримаються до наступного миття.
Тектологиня 80lv• 21 сентября 2024
хорошо разглаживает Маска несмываемая Uniq One All in one Lotus Flower, иногда наношу перед утюжком также -