Б´ю байдики• 21 сентября 2024
Скільки у вас пар взуття, бо я з себе в шоці, одних кросівок маю 15 пар
Сусідка знизу• 21 сентября 2024
Что такое ’саю’? Не понятно где предложение начинается, а где заканчивается. Это вопрос, или повествование? Главное - на украинском. Я насрала - вы читайте
Млинець Мій• 21 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Давай-дасвідвнія, на своїх болотах квакай, лапоть
ЖивунаБагамах• 21 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Ой, я наверное вообще бомж)
На лето одни Сандали и шлепки, осень одни кроссовки и одни ботинки, зима одни ботинки) и мне хватает
))) я навіть не уявляю як вам хватає і як в одному взутті можна на пляж, в гори, в офіс, в ресторан або в театр, мене навіть дві пари кросівки для спорту в одних я в зал хожу, в інших бігаю на вулиці, а ще ж одяг різний джинсів шорти і елегантна сукня в моїй уяви вимагає різне взуття.
ЖивунаБагамах• 21 сентября 2024
А по темі, багато взуття, не рахую, але ті ж босоніжки у мене є різних кольорів різних варіацій, від спортивних до вечірніх із кристалами.