Верочка 100%• 21 сентября 2024

Чи хтось так купував товар?

По повній ціні товару немає, ж з уцінкою.
Але що ж там таке.
Марічка• 21 сентября 2024
З уцінкою лише в магазині купувала. Там про дефект попереджають. Онлайн не ризикнула б

КонФФетОшка• 21 сентября 2024
Все ж написано. Що впм не зрозуміло?
Зазвмчай з вітрини. Якщо вам не важливо, що його використовували як демонтрацію, обмацанмй сотнями руками то беріть. На роб властивості це не впливає
Файна пані• 21 сентября 2024
Купувала дуже дешево плиту, в якій були царапинки в духовці від того, що люди деко тягали. Зовні абсолютно нова була.
Не обижаюсь• 21 сентября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Все ж написано. Що впм не зрозуміло?
Непонятно что конкретно за дефект. Одно дело например царапина сзади, сбоку что не бросается в глаза, а другое - спереди и т.п.
Знову Я• 21 сентября 2024
Так позвоните уточните) Покупала мини холодильник для косметики с уценкой за царапину. У них было несколько с визуальным браком, скинули мне фото где какой брак и я выбрала.
Янгол в камуфляжі• 21 сентября 2024
Купувала велотренажер з вітрини за шикарною знижкою. Вицвів колір, але функціонал топ
КонФФетОшка• 21 сентября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
І хтось тут має знати?
Коли мовчу- приємна жінка• 21 сентября 2024
Треба розуміти, що за товар, якщо набір каструль, то ок, ноут брати не ризикнула б