In_evacuation• 21 сентября в 11:25
Наскільки зараз реально зняти у Львові чи близько до нього бюджетно квартиру?
Доброго дня ! Може хтось тут в курсі , чи можливо зараз знайти щось відносно недорого в межах Львову чи трохи за ними ?
Ответ дляАльфасамка
всі по 5000 здають однушки вбиті
По 5 тис ? А де їх шукати краще, на якихось сайтах чи вживу ?
Попразендовна• 21 сентября в 11:27
Ответ дляАльфасамка
всі по 5000 здають однушки вбиті
Не має таких цін у Львові, однушки стартують від 7-8 тис
Альфасамка• 21 сентября в 11:28
Ответ дляПопразендовна
дурниці. На фейсбук групах здають. Від 7 тисяч то в центрі
Ответ дляПопразендовна
Не підкажете, де можна подивитись оголошення,? я у Львові нікого не знаю, навіть не знаю, з чого почати пошуки, хоть справки навести, щоб зорієнтуватися які можливі варіанти..
Попразендовна• 21 сентября в 11:29
Ответ дляАльфасамка
Я підписана на більшість груп у ФБ по здачі житла у Львові, за 5000 грн може бути тільки кімната
Ответ дляАльфасамка
Дякую, подивлюсь на фб сторінках оренди
Рятівник Малібу• 21 сентября в 11:33
Ответ дляПопразендовна
Є. В сина одногрупник знімає за 5 у Львові
Попразендовна• 21 сентября в 11:34
Ответ дляIn_evacuation
Дякую, подивлюсь на фб сторінках оренди
Подивіться. От вам за 7500 грн. Така ціна, бо дуже маленька 22 кВ м. Ну і будьте обережні, не скидайте завдаток, дивіться правоустановчі документи на квартиру
Попразендовна• 21 сентября в 11:35
Ответ дляРятівник Малібу
Ну так і в Києві є ті, хто знімають за 5 тис, це ті, хто зняв раніше. Але на даний момент таку ціну знайти майже не реально ні у Львові, ні в Києві
Рятівник Малібу• 21 сентября в 11:36
Ответ дляПопразендовна
Минулого року зняв. Думаєте так піднялись ціни?
Попразендовна• 21 сентября в 11:40
Ответ дляРятівник Малібу
Ні, не піднімалися ціна, в тому році була така ж само ціна. Можливо знімав через знайомих
Ответ дляПопразендовна
О, дякую дуже !
Ответ дляНе їм після шостої
Район Винники видела классные варианты не дорого
Дякую, зверну увагу
Стетоскопуло• 20 октября в 16:00
Ответ дляАльфасамка
Это где во Львове такие недорогие цены?
Стетоскопуло• 20 октября в 16:03
Ответ дляАльфасамка
+
Тут многие пишут, что там дерут баснословные бабки за квартиру. В Днепре в спальном районе однушка стартует от 7т. Если честно удивлена.
Альфасамка• 20 октября в 16:03
Ответ дляСтетоскопуло
в центрі 12к, на відшибі і 7 і 6.