Фіфачка• 21 сентября 2024

У кого щитовидка зайдите пожалуйста

Почему то смущает схема лечения при таких результатах анализов, может пойти еще к одному эндокринологу?

В комментариях оставляю результаты анализов
Ку-кусик• 22 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Сбился цикл, сыпятся волосы, апатия, тяга к углеводам. Была замершая беременность
Гомоцистеин в анализе видели? Он и есть причина зб.
С таким нельзя беременеть, сначала нужно опустить его до 5-6. Для этого нужны витамины В12,9,6

Бамбарбия! Кергуду.• 22 сентября 2024
Ответ дляМира всем
Так, я зразу зрозуміла, що молода, проблема з репродуктивною системою
Приймайте все що назначили окрім оземпіку - нафіг не потрібно. Цинк, селен, йод.
Низьковуглеводна дієта і достатня кількість білків в раціоні.
Л тироксин зменшете або відміните якщо симптоми підуть, при вагітності біжіть здавайте ТТГ(1-2), ніякі не вище 2,5.
Я лікар і не дозволяю собі так сміливо заочно робити призначення. А ви така впевнена 🤦‍♀️ цікаво на підставі чого?
Бамбарбия! Кергуду.• 22 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Посоветуйте пожалуйста, как мне действовать дальше? 🙏🏻 принимать назначение врача или идти к другому? Была два года назад ЗБ
Я би звернулась до іншого ендокринолога. Після завмерлої вагітності ви намагалися завагітніти? Якщо так і не виходило, то тоді краще до репродуктолога і по його рекомендації до ендокринолога. Там є свої нюанси і краще до того ендокринолога, який співпрацює з гінекологами
Мира всем• 22 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Пройшла той самий шлях 1:1.
автор Фіфачка • 23 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Добрий день. Пішла до іншого ендокринолога, там відмінили все то що назначив інший. Я взагалі в розпачі в не знаю як діяти далі.
Бамбарбия! Кергуду.• 23 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Це вже більш реальні призначення. Спробуйте дотримуватись рекомендацій 6 міс і потім здати аналізи. Перший лікар, якщо її так можна назвати, або комерсант, або «горе от ума». Її призначення непогані, але не для вашого випадку та базуються на БАД, що теж само по собі не є добре. Все ж таки треба спиратися на офіційно затверджені препарати та протоколи лікування
По ваших аналізах гірше за все показники по фолатах і як наслідок - високий гомоіестеін. До речі це може бути причиною завмерлої вагітності. Поговорить про це з гінекологом, можливо у вас тромбофілія і це варто враховувати при плануванні та виношуванні вагітності
І наостанок головне. Не чекайте швидких змін, поступово модифікуйте життя, харчування і памʼятайте що майже всі процеси регулюються мозком або через нерви, або через гормони. Мозок регулює синтез гормонів і вони в свою чергу регулюють роботу всього організму.
Важко судити ось так дистанційно, але з того що я бачу, то основна перепона у вагітності це фолати. Можливо ТТГвисоковат для вагітності, але рівні Т3 та Т4 доволі непогані, тому приймайте призначення і перездайте аналізи через 6 міс. І тоді вже до гінеколога чи навіть краще одразу до репродуктолога
автор Фіфачка • 23 сентября 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дякую вам за пораду ! Мабуть я одразу з цими всіма аналізами і призначеннями піду до репродуктолога. Дякую вам ще раз