годовасик• 21 сентября 2024
Фарба Матрікс чи Лореаль кастинг?
Фарбую сама. Років 15 Кастингом фарбувала, але вона темніша за рідний колір. А коли беру на тон світліше то рудить.
Перейшла на Матрікс. Тричі вже фарбувалась ним. Колір 1 в 1 мій рідний, ніхто і ніколи не визначить, що я пофарбована. Природність на 1000%
Але.. за три фарбування вона перетворила моє волосся на сіно. А в мене ще і гривка є, шторка. Я зараз як клоун. Своє було прилизане, але живе, гладке і блискуче. А зараз в руці відчувається солома..
Зате об‘єм ))) завжди прилизаність дратувала.
А тепер питання:
Це реально?
Дешевий кастинг краще і дбайливіше ніж професійна відома марка?
Поділіться дрсвідом. Як таке могло статися з моїм волоссям?
А тепер питання:
Це реально?
Дівка в намисті• 21 сентября 2024
Мне матрикс и краска, и уход тоже высушили. Я не считаю их краку профом, фигня какая-то, есть проф краски по адекватной цене и горазло лучше качества.
Мне очень нравилась каарал сенс, но именно этой серии уже нет, вроде. Поэтому беру нук ориджин
годовасик
• 21 сентября 2024
Ответ дляKievN
сходите к нормальному колористу.....
За 3000 грн?
Я раніше в салонах іарбувалася, перейшла на домашнє бо мені щоразу не попадали в тон. Я завжди виходила «нова» і звикала до себе кілька тижнів.
Міняла салони часто, а проблема була одна і та сама
годовасик
• 21 сентября 2024
Ответ дляДівка в намисті
Дякую, зараз пошукаю)
сама себе прекрасная• 21 сентября 2024
Кожному волоссю своя фарба.
Кастінгом задоволена подруга, у мене від нього солома.
Зате мені дуже подобається дешевший екселенс, волосся після нього чудове, колір тримається добре і схожий на мій відтінок є.
У мене є навіть подруга, якій найкраще підійшла Палет.