Викачую яйцями• 21 сентября 2024
Кто делал деткам инфанрик гекса?
Девочки,кто делал деткам вакцину инфанрикс гекса? Как перенесли?
Залатавая• 21 сентября 2024
В реанімації з температурою 41 . 13 років тому . Після того я боялася дитину ще майже 10 років від чогось щеплювати
Викачую яйцями
• 21 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Саме інфанрікс?
Садоводница• 21 сентября 2024
я робила дитині всі покупні вакцини, і інфанрікс гекса в тому числі. абсолютно всі переніс нормально. тільки кпк була з невеликою температурою і болем в нозі в яку кололи
Викачую яйцями
• 21 сентября 2024
Ответ дляСадоводница
А кпк це що за вакцина?
Садоводница• 21 сентября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
А кпк це що за вакцина?
кір, паротит, краснуха, назву не памʼятаю 🫣