Грабля• 21 сентября 2024

Хлопці, які доставляють посилки до Європи.

Хто яки думки має? Які в них документи, як вони виїжджають кожної неділі та потім до України повертаються? Возять товари і людей із та в Україну. Стабільно. Одні і теж люди.
автор Грабля • 21 сентября 2024
На мікроавтобусах

Повітруля• 21 сентября 2024
Бронь від підприємств
Хачапууури• 21 сентября 2024
Люди, які мають право виїжджати. Ті ж інваліди, багатодітні, батьки дітей з інвалідністю
А я з косою• 21 сентября 2024
дальнобойщики тоже регулярно ездят
Байрактарна• 21 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Бронь від підприємств
Ви шуткуєте? Яких підприємств? Це ’човники’.
Автор, вони їздять як волонтери, знаю точно за наш напрямок. Гуманітарку, до речі, возять безкоштовно.
автор Грабля • 21 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Бронь від підприємств
Транспортні компанії дають бронь? Дякую.
Мизимец• 21 сентября 2024
Ответ дляГрабля
На мікроавтобусах
Да, те же мысли) организовали отличный бизнес с этими перевозками. Заняли нишу. Конечно у них у всех брони, тут без вариантов

автор Грабля • 21 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
Дякую Вам за відповідь.
Мизимец• 21 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
Так систему «шлях» прикрыли же) думаю ездят те кто имеет отсрочка «многодетный, «инвалид» и т.п.
А я з косою• 21 сентября 2024
Я ездила в тур на автобусе, так у водителей прекрасная работа. На 2 недели на море, целый автобус девушек, женщин. Дискотеки, пляж, девушки. Потом возвращаются и через неделю опять. На инвалидов похожи не были
Аноним_1858• 21 сентября 2024
Ответ дляМизимец
По шляху по цей час їздять же , ні?
автор Грабля • 21 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Эти тоже не похожи ))
Байрактарна• 21 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Наші з 2022 одні і ті ж, не інваліди і не багатодітні. Ми їх запитували як виїжджають, вони оформлені по паперами волонтерами. Не знаю які там системи, але вони шукали хто відправляє реальну гуманітарку в Україну, просили папери підтверджуючі і тоді забирали вантаж безкоштовно. Казали, що їм то теж в плюс саме через волонтерство. І самі теж шукали і генератори та дрони на фронт, і що там хлопці ще замовляли.
Кусман Сиру• 21 сентября 2024
Наши постоянные перевозчики, те что возили годами посадили за руль на маршрут своих отцов.
автор Грабля • 21 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
То вони як думаете в Україні шукали ті організації, чи то закордонні організації?
Все буде Україна• 21 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
А як ви відрізняєте людей з інвалідністю чи багатодітних? У мене ’родич’ з 1 групою інвалідності постійно їздить , дальнобойщик. До вторгнення й не помічала, що у нього два пальця на руці частково зрослись .. перша група.
Ванна Тазиковна• 21 сентября 2024
Ответ дляПовітруля
Бронь від підприємств
А хіба випускають чоловіків, які мають бронь?
Байрактарна• 21 сентября 2024
Ответ дляГрабля
Українські
Байрактарна• 21 сентября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Перша група неробоча, це люди, які не можуть себе обслуговувати самостійно...

’I група інвалідності - особа, яка повністю втратила працездатність і вимагає постійної опіки; ’

Щось не так з групою інвадності вашого родича, явно куплена. І працювати офіційно з нею неможливо.

А я з косою• 21 сентября 2024
Ответ дляГрабля
Эти тоже не похожи ))
Ну вот у нас были водители один под 40, еще могу предположить, что многодетный. Второй совсем молодой, сомневаюсь, что у него дети вообще есть. Приехала позже еще группа, так там лет 40 тоже. Каждый день с девушками на дискотеки, ко всем подряд цеплялся. Если он женатый многодетный, то сочувствую его жене
Мавка• 21 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
Нічого безкоштовно не возять.Ті,що до нас.
Все буде Україна• 21 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна

Він працює на німецьку фірму давно. Інвалідність давно,але групу змінив недавно. Документів не показував, так сказав, я не лізу. Але сам факт, що туди-сюди спокійно їздить. Те, що купляв, не маю сумнівів
Столічна штучка• 21 сентября 2024
Я живу за кордоном, мені привозить два роки посилки і мої возить чоловік, в нього троє дітей ( діти і дружина тут )
Светка-пипетка• 21 сентября 2024
румынские паспорта почти у всех на западной Украине и у части Одесской обл.
Сусідка зверху• 21 сентября 2024
Ответ дляМизимец
Нет, им не нужны брони, так как эти водители живут в Польше или Венгрии, то есть они в Украину не въезжают. В приграничных с Украиной городах, где у них свои «базы», их ждёт большой бус, куда они перегружают все посылки и он едет в Украину или меняют на возрастных водителей, если ездят одним только бусом.
автор Грабля • 21 сентября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Я тоже так думаю. Спасибо за ваше мнение.
ПоЗиТиВнАя• 22 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
У нас тоже волонтерку возят бесплатно.