Барбітта• 22 сентября 2024
как оформить 50 скидку на коммунальные услуги Многодетным
Подскажите процедуру оформления
Молода і нерозважлива• 22 сентября 2024
В соцзабезі питайте, але якщо не помиляюся, то знижка рахується від доходу і багатодітні мають бути ще й малозабезпечені.
Барбітта
• 22 сентября 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
А не в ЦНАП оформляется?
Молода і нерозважлива• 22 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
А не в ЦНАП оформляется?
Соціальні пільги і виплати в соцзабезі. Подзвоніть і спитайте щоб впевнитися. Вони і перелік документів підкажуть
Оле Лукойе• 22 сентября 2024
Вы настолько ленивы, что даже ради своих денег не можете пошевелить головой?
СкокоМнеДадите• 22 сентября 2024
Ніяк не вийшло, бо рахують дохід за пів року, навіть тоді, коли я була оформлена по догляду за бабусею і мала дохід 91 грн,(в 2018 р) плюс зарплата чоловіка, і його відпустка - все, не положено
Миллениалка• 22 сентября 2024
З доходів починати.Як малозабезпечені,тоді далі документи.Всім підряд вже не дають
Вкаблучках• 22 сентября 2024
Сначала посчитайте доходы на каждого члена семьи за последние 6 мес. 2100 на ребенка тоже входит в доходы. Если не превышает 4240грн на 1чел, то идете в Пенсионный фонд, не в совбез и не в ЦНАП, сейчас ПФ этим занимается. Они скажут список документов.
Барбітта
• 22 сентября 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ну я тоже вот считаю, это надо вообще быть безработными и без любейших выплат, что бы что-то получить 🥲
Барбітта
• 22 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Спасибо
СкокоМнеДадите• 22 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Або бути дуже хитроср...ким
Слава Українi• 22 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Хіба ви дітей народжували, щоб виплати отримувати?
Барбітта
• 22 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Нет конечно, что бы мужа от армии спасти 😅😅😅😅😅
Слава Українi• 22 сентября 2024
Ответ дляБарбітта
Зауважте, що я про це не писала.
Але, раз ви самі написали, то ціль досягнута й можна обійтися без пільг за оплату комунальних.
Барбітта
• 22 сентября 2024
Ответ дляСлава Українi
Зауважте, що я про це не писала.
Почему это? Я хочу все и сразу, получу все льготы и детей сдам в приют, еще не хватало мне до 18 их кормить и обеспечивать