мимАпроходила• 22 сентября 2024

Як зрозуміти чи є тут очищувач повітря? Фото кондьора

Чи мені напарив продавець
Казав що це сама крута модель
Розумна Губка• 22 сентября 2024
Не занимайтесь ерундой.
Для очищения воздуха только мойка воздуха!!! Это отдельный девайс со специальными фильтрами!!!

Встидаюся запитать• 22 сентября 2024
Почитайте інструкцію, є таке?

CH 7-SKY Technology’ — комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектра дії.
’CH SMART-ION Filter’ — технологія тотального очищення повітря нового покоління.
Весела пiсенька• 22 сентября 2024
Вбить в Гугл название модели кондиционера и прочитать инструкцию, какой функционал
So_so• 22 сентября 2024
Есть, вот
https://cooper-hunter.com.ua/articles/ch-7-sky-tec...
So_so• 22 сентября 2024
Главное, узнайте как их чистить. Очень интересно, спасибо за идею.
Злюка-закусюка• 22 сентября 2024
Головне: не забувайте, що кондиціонер лише ганяє повітря в середині приміщення. Бо багато хто хибно думає, що кондиціонер бере повітря ззовні.
ПешитеБесАшипок• 22 сентября 2024
Конкретно про этот не знаю. Но развод про всякие интимные фильтра уже давно. Это бумажечки такие оранжевые по 20 евро штука)

Глас_Народа• 22 сентября 2024
Ні,звичайно.В мене такий,звичайний,нічого там нема крутого.То ж не бош і т.д
Синиця у спідниці• 22 сентября 2024
самий звичайний дешевий кондиціонер
ДА да да• 22 сентября 2024
Не хотите инструкцию почитать?
ША! я прийшла!• 22 сентября 2024
Краще купіть очисник повітря. Кондиціонер не очистить. Банально в нього зовсім інший принцип роботи.
Додаю напруги• 22 сентября 2024
Ответ дляРозумна Губка
Не занимайтесь ерундой.
У меня именно очиститель. Была мойка, сломалась. Если сравнивать, то очиститель с кучей фильтров лучше. Гарь тянет на себя отлично. И это у меня дешманский сяоми
Бегущаяпо• 22 сентября 2024
На пульті має бути кнопка з зображенням ялиночки, що означає холодна плазма.
Холодна плазма є високоенергетичним станом газу, в якому електрони поділяються від атомів і молекул, утворюючи іони і вільні радикали. Коли повітря проходить через кондиціонер, спеціально розроблений генератор створює іони холодної плазми, які активно взаємодіють із забрудненнями у повітрі.