Хвильоватиша• 22 сентября 2024
Що стало найбільшим культурним шоком для вас після переїзду за кордон?
цікаві і хороші і погані моменти
Українська Мрія• 25 сентября 2024
Ответ дляФрекенБок
Ну вам лучше знать с чем я сталкивалась. Зато столкнулась с нашей бесплатной медициной, где ты трижды должен всем заплатить иначе внимания не получишь
Сама не дуже з медициною стикалася. Але під час ковідних хвилювань дитина втратила свідомість (було начебто звичайне ОРВІ). Швидка завезла у дитячу лікарню, то через 4 дні писала відмову від госпіталізації, не хотіли випускати - зав.відділеням все казала, що просто так свідомість не втрачають, шукала що ж трапилось. Нікому нічого я не платила.
Цього року дитина зламала ногу: оплатила я тільки таксі до лікарні і назад. Гіпс, рентген все безкоштовно.
Декілька разів на рік дитина проходить лікування в центрі реабілітації. І теж безкоштовно (так, треба записуватись за 3-4 місяці, та мати направлення). Мінімум два рази на рік прийом лікарів вузької спеціалізації, які ведуть дитину. Причому ці прийоми включають в себе рентгени, УЗІ, кардіограму... Безкоштовно.
Ответ дляХочу в БАНю
Доступная среда для инвалидов. Количество организаций и услуг для их поддержания. Оборудование для диагностики, операция, уходи после нее и сопровождение докторов. Обеспечение необходимыми материалами, лекарствами после. У всех, кому нужно - слуховые аппараты, очки всевозможной сложности, и так далее. Мечтаю о таком для нас. Да и в принципе для людей. Мы были в других странах ес - так не везде
Це яка країна?
Не за Будка• 25 сентября 2024
Ответ дляруки_Крюги
В Киеве я могу не глядя в любое места зайти и будет вкусно и красиво. Цены на любой кошелек. В той же Америке читаешь-читаешь те отзывы, выбираешь долго, а 80% мест часто не то, что не вкусно, а мало съедобно.
Порекомендовал мне знакомый американец пафосный ресторан на Манхеттене недавно. Глянула фотки еды, спасибо, жрите сами такое хрючево. И это при цене основного блюда от 40 баксов и выше. Не забудьте добавить 10% налога и от 20% обязательных чаевых сверху
Мені не всюди смачно в Києві. І не всюди гарно. І не всюди хочеться вернутись
Ваші фото, звісно, дивні як для пафосного ресторану
руки_Крюги• 25 сентября 2024
Ответ дляНе за Будка
Ну например, в Киеве ещё не разу мне не попадалось что-то несъедобное. Было не вау, не поразившее мои вкусовые рецепторы, но откровенно не съедобного ни разу не было. А в Америке я регулярно оставляю еду, потому что её невозможно есть. Я не нашла ни единого ресторана, куда я бы хотела вернуться! И это за много лет ж дни в Америке. Я уже практически перестала в них ходить, очень надоело платить кучу денег за невкусную еду, на некрасивой посуде, в никаком интерьере
Iryna -0b19• 25 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ой, розкажете своїм родичам про сучасну Англію, які в ній не були.
Гугл-картою вмієш користуватися
?
Заходиш на карту і рахуєш кількість пабів
? Заходиш на карту і рахуєш кількість пабів
Iryna -0b19• 25 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Щось в цьому є. Подорожували з дитиною цього року. То в Кракові (близько Закопане) арабів дуже багато зустріла. Причому рік тому такого не було, зупинялись в тому ж готелі, що і рік тому. Не знаю, чи то тимчасове явище, але стільки арабів цього року не бачили ми ні в Варшаві, ні в Гданьску.
Раніше вони в нас були,в Буковелі
Злюка-закусюка• 25 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Гугл-картою вмієш користуватися
?
Ви все заспокоїтися не можете. По перше не «ти», чи це може англійська освіта дає свої результати. Ви не розумієте, що домінос піца, картопля фрі та кебаб з вагончику не всім підходять. Що ви порівнюєте тут різноманіття закладів міста та села. Відсутність лікарні, аптеки, ВИБОРУ та інше.
Iryna -0b19• 26 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ви погано бачите? В нас є аптека,і медичний заклад теж є.А ще є регулярне сполучення з містом,автобус кожні 15 хв.
Те,що ви маєте прекрасний ВИБІР,жити в арабському кварталі чи поруч з африканцями чи індусами-то для you (ти/ви) цілком заслужено.
Iryna -0b19• 26 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Просто цікаво, інші заклади не побачила,бо не вмієш картою користуватися чи з зором проблеми?)))
Злюка-закусюка• 26 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
До чого це ви мені все пишете? Вам муляє в одному місці. В містах України африканців і арабів не має, а ви живіть де хочете і далі розповідайте про Англію, яку я краще за вас знаю.
Iryna -0b19• 26 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Якби ви дійсно знали Англію, то були б в курсі,що заможні англійці в містах не живуть,а мешкають в передмістях,де затишно,безпечно і без мігрантів.
Злюка-закусюка• 26 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Про Hampstead Heath і Hampstead Garden Suburb чули? Ви ж так добре знаєте Англію.
Ширли-Мырли• 26 сентября 2024
Ответ дляХвігура мічти
Не то, чтобы шокировало, но приятно удивило, что в США никто не пьет алкоголь, даже в кафешках, на праздниках общественных ни разу не слышала запаха алкоголя или перегара. В отличие от Украины, где все бухают.
Моя подруга в Чикаго працює вже років 10 в компанії з продажу алкоголю, цікаво, кому вона його продає, як не американцям? Чесно, ваш коментар дуже смішний. Там ніхто, а тут всі. Ви і себе, і свою сім´ю теж маєте на увазі, вірно? То по собі інших не рівняють.
Хвігура мічти• 26 сентября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
ну возможно, повторюсь, дело в том, что я живу на юге Калифорнии, в пустыне, здесь настолько жарко, что пить алкоголь наверно опасно для жизни
Ширли-Мырли• 27 сентября 2024
Ответ дляХвігура мічти
Зрозуміло, це дійсно можливо.) А к вам там взагалі? Саме в тому місці, подобається, комфортно?
Ширли-Мырли• 28 сентября 2024
Ответ дляКоржик
Ну вот уехали все нищеброды, кто ж богатым украинцам теперь служить будет и обслуживать их?
Тьі
Файна дівка• 30 сентября 2024
Ответ дляТАЗератти
к сожалению, таково наше общество, достаточно почитать советчицу. Ужасный эйджизм, пренебрежительное отношение к ряду профессий, все оценивается через призму достатка. В той же Европе любой труд уважителен.
мы слишком долго жили с руснёй,нам надо меняться в лучшую сторону
Ширли-Мырли• 01 октября 2024
Ответ дляШалена невинність
1. На дорозі, в корках, ніхто не лізе по обочині. Всі стоять на рівних.
2. Як пропускають пішоходів (наших одразу видно. Дуже обережно переходять. Тричі по сторона подивлять. Місцеві пруть, не дивлячись)
3. Як пропускають спецтехніку.
Перепрошую, в корках - це де? Місцевість якась, чи Т9 щось змінив?
Миссис Буркул• 01 октября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А разве вам не понятно, что это пробки ?
Ширли-Мырли• 01 октября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Мені не непонятно, я не знала такого слова.
Є затори на дорогах, думала це місцевість, про те що написано. Чи це від слова корок? Те, чим вино закривають?
Ширли-Мырли• 02 октября 2024
Ответ дляКурочка
Та шоколада нормального валом. Я иногда люблю пироженое. И ли торта кусок взять. Например, эклер или наполеон. Не нравится мне тут выпечка, ну кроме слоек с брынзой, яблоками. Хочется иногда коныет, как у нас. Но тут и приблизительно нет таких. Кроме как в коробках дорогущих. Сгущенки, как у нас нет. Я еще они ложат свою добавку ром везде. Даже в печенье и халву. Мне от одного запаха тошнит. Так что кроме шоколада, я не беру ничего.
Минулого грудня в Ашан бачила купа цукерок Рошен, Авк, і новорічні набори.
Ширли-Мырли• 02 октября 2024
Ответ дляНе любовница
В лидле туалеты? В кауфланде и теско есть
100% є, я саме в Лідл користувалася вбиральнею.
Ширли-Мырли• 02 октября 2024
Ответ дляНе за Будка
Я тут поки що 4 місяці.
Активно використовується цифровий підпис. Будь-які договори, навіть на оренду квартири, заяву на дитину в школу, заяви в держ структури - все дистанційно через підпис. І він тут норм захищений, а не як дія
Автоматична оплата парковок. Є спортзали з самостійною реєстрацією і чекіном без додатковоі присутності співробітників
Місцеві знають багато мов. І на касах, і в адміністраціях, і в школах. Мінімум 3. Місцеві, а не приєзжі
Місцеві дружелюбні. Можливо, шось і подумають про вас не те, але явно ніяк не проявлять.
Дітям і підліткам приділяють багато уваги. Активності, клуби по інтересам. Куди дитина може прийти не твльки на гурток танців, а й просто почитати, пограти в ігри, поговорити, прояаляти себе
Можете уточнити, що значить ’не як Дія’? У вас особисто були з нею проблеми? Які саме?
Курочка• 02 октября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Спасибо. Мне до ашана, как до гори рачкі. Может в больших городах все есть. У меня городок маленький. Тут украинцев раз, два и обчелся. У меня есть кауфланд, лидл и пенни маркет. Пени и лидл маленькие.
Не за Будка• 02 октября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Дія була взломана
Цифровим підписом в самій діі я не знайшла як скористатись. Тільки через якісь треті сайти. До того ж з самої дії ті сайти ніяк не гарантуються, що вони партнери чи довірені.
Шо попало короче
Ну і просто доступ в діі (взломаноі на хвилинку) є зразу до всеі вашоі інформаціі. Вам навіть запит не треба робити. Самі паспорти підтягуються, свідоцтва, штрафи. Всеее. Розумієте? Власники, програмісти діі мають дрступ до всеі інформації про всіх українців . І не важливо чи той українець встановлював дію і давав якусь згоду на щось
Шо попало короче
Барабасиха• 09 октября 2024
Очі відкрилися, як над нашими дітьми знущаються наші вихователі в дитсадочках та викладачі в наших українських школах. Діти ростуть без права голосу, принижені...