Библиотекарь• 22 сентября 2024

Як ви вважаєте, у мене високі вимоги до чоловіків і тому я самотня?

За останній рік вишла на офісну роботу і мала дуже багато знайомств.
Але я так і не стала ні з ким зустрічатись. Мама говорить, що я дуже вимоглива і такими темпами залишусь сама з котами. Теж саме говорять і подруги. Як вважаєте ви?
Персонаж 1. Були сотня обіцянок покликати на побачення, потім почула "я ж не наглий, не буду перший писати і запрошувати". У моєму розумінні запросити на побачення - це сказати "ходімо на побачення , куди ти хочеш?" . Від нього я цього не почула.
Персонаж 2: Запрошував прямо на побачення, але я бачила, що у нього прямо стоїть на мене. Я хотіла стосунків, тому запрошення відхилила. І третє, четверте теж.
Персонаж 3: каже "завтра підемо". "Завтра" настало, прийшов весь при параді на роботу. Я змилась рівно о 18, бо за цілий день він нічого про нашу зустріч так і не сказав.
Персонаж 4: дуже наполегливо кликав на зустріч, ходили. Почав схиляти до сексу, постійно говорив про колишню. Де квіти, де нормальне ставлення? Не уявляю, щоб дівчині, яка подобається, розповідали про колишню. Послала.
Персонаж 5: познайомились випадково, тисячу разів казав "буду тобі писати", був флірт і палаючі очі. Мав мій номер, соцмережі. Написав? Звісно шо нє. А сама я не буду.
Персонаж 6: витріщався на мене три місяці без зупину. Потім набрався сміливості і сказав "я чекав від тебе першого кроку, побачити, чи зацікавлена ти в мені". Кроку від мене він не дочекався, ясно що, бо я не мала бажання тягнути все на собі.
Персонаж 7: знайшов мене у всіх соцмережах, коментував всі фотки, казав, що я богиня і тому подібне. Першою я не писала, він теж. Все, кінець.
Персонаж 8: колега по роботі заходив до мене 500 разів за день до кабінету, просто так. Ми навіть не працюємо в одному відділі, познайомились на кухні. Натякав на зустрічі, про свою симпатію. Я проморозила, бо хочу, щоб мені прямо сказали "ти мені подобаєшся , ходімо на побачення".
Про інший розповідати не буду, там +- однакове.
Я впевнена, що всім цим людям я 300 років не впала, бо кому треба, той і покличе, і напише, і прямо скаже. А як думаєте ви? Я розумію, що якби я когось підхватила, то не ходила б без сексу як мінімум, але мені таке не треба. мені треба стосунки
Чижик Пижик• 22 сентября 2024
А скільки вам автор років та де ви працювали до офісів?

автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
мені 23
Клин_Кляйн• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
я б нікого не відшила, якби мені прямо сказали ’ти мені подобаєшся, давай прогуляємось?’
все.
Ну я ж про що і кажу, мудрості нема. Якщо чоловік от так підходить і каже, то ймовірність 99%, що він бабій. Якщо чоловік класний, то мудра жінка бере все в свої руки, вона обирає, а не її обирають. І вона ще все так обставляє ніби-то то він її закадрив і він ще всім буде розповідати як до неї залицявся.
Чижик Пижик• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
мені 23
О як. Тобто до вас підкатують +- ваші однолітки чи трохи старші? Так що ви від них хочете? Більша половина з них не те що стосунків не хоче, навіть інтим не шукає: телефон, комп ігри и до мами на борщик.
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
ахахаах, а це як, якщо дій прямих від нього немає?
окей, не хочеш говорити прямо - та принеси ти букет квітів. і все стане ясно і без слів
Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
я мала , по-вашому, сама до нього підходити, і питати куди підемо?
Второй делал все что вы предъявляете остальным, но он вас все равно не устраивает.
Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Автор, когда мужчина хочет он делает. Все остальное фигня
Так второй и хотел и делал, но автора и это не устраивает

автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
чоловіки до 34. найстарший із пункту 4 - 34 йому було.
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляСтріляний птах
так бо він одружений був
муха в кедах• 22 сентября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Ищите помимо работы, на работе вообще плохая идея
Вот это 100%
Я на работе сейчас замутила с режиссёром, а тут пришел новый продюсер, и я ему вроде нравлюсь, и он мне. Поэтому да-лучше эти 2 сферы жизни не пересекать.
Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
бо він легковажний, у нього в кожному діалозі був комплімент то моїй попі, то грудям.
ніхто такого не буде говорити дівчині, до якої ставиться серйозно
Вы даже встречаться не начали!
Откуда вы знаете серьезно будет или нет?
Вы ж даже шанса не даёте.
Клин_Кляйн• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
ну так я ж і кажу. жодному з цим чоловіків я не подобалась
А з чого ви вирішили, що маєте подобатись аж так сильно? Почуття зʼявляються в процесі спілкування, зʼявляється хімія та людей тягне один до одного. Звідки взятись почуттям при першому знайомстві? Ви не рідкісна панянка, як вам мама каже. Таких як ви пів планети.
ЖонДуан• 22 сентября 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ну я,к примеру,тоже первая не буду писать,достаточно того,что я даю понять, нравится мне или нет.Я девочка и в отношениях быть мужчиной не хочу.
Чоловік вже запросив на побачення, вже проявив ініціативу.
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
так я з усіма ними була знакома достатньо, щоб дізнатись мене як особистість
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
причлму найбільше мені подобався 3.
але ж не буду я підходити і питати)) ну що за треш
Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
все.
Второй так и сделал но вы его все равно отшили. поэтому не надо ля ля. Вы в любом случае придумаете причину чтоб ни с кем не встречаться , потому что просто боитесь.
Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Насчет №2 не все так однозначно-) Можно было бы повстречаться. Когда на вас у мужчины стоит-это хорошо. И не факт, что он бы сразу секса требовал, да и быстрый секс не перечеркивает возможность начала нормальных отношений. А гуляние за ручку месяц не гарантирует порядочности. Проблема, когда на вас не стоит.
Остальные шушера, о которых жалеть не стоит, все ок бы сделали. С этими ’та я хоте написать, но...Та я первый шаг не буду делать, та я ждал, что ты’...даже не связывайтесь.
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
пункт 2 був одружений, агов
Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
так бо він одружений був
Не врите уже.
Вы тут уже начинаете сочинять чтоб оправдать себя.
Остальные тоже женатые?

Стріляний птах• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
пункт 2 був одружений, агов
Тогда почему у вас в причинах почему нет, не стояло просто ’женат,’?
Почему вы вообще его включили в ’список’?
Вы это уже сейчас придумали.
Я такая - жду трамвая• 22 сентября 2024
Аналогично . Я сейчас одна , познакомилась с одним мужчиной . Пригласил на первое свиданте типа « приедь ко мне посмотрим фильм , поболтаем» . Бл.. может мне еще бутылку захватить и презервативы , чтобы он не напрягался . Ни цветов , ни романтики , сразу в койку еще и приехать сама должна к нему 😂
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
шлите смело
ХикориДикори• 22 сентября 2024
Ви не вимоглива, ви дика та залякана.
Я такая - жду трамвая• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
шлите смело
Уже послала . Я его не знаю , ни разу не видела , он живет за городом . Как я могу ехать хрен знает к кому ?! Я в шоке
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
ну с вашим случаев все понятно.
а со своими я была знакома
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляХикориДикори
Ви не вимоглива, ви дика та залякана.
а як би зробила ’не дика і не залякана’ ?
бігла б із запитаннями ’куди підемо?’
Сусідка знизу• 22 сентября 2024
Вариант 2,3 и 8 были нормальные, сами профукали
ЭмчЭндЭм• 22 сентября 2024
Не поняла в чем проблема с номером 2 ? Вы если не в курсе, то мужчиной вначале движет секс и только потом, через несколько месяцев он начнет ’ примерять’ вас на роль постоянной женщины .
И мужчина номер 8 ... Вы ж сами сказали, человек намекал.До фразы ’ ты мені подобаєшся’ ,надо вас как- бы поближе узнать.А фразу ’ я б тебе вставил’ ,как- то не принято говорить, вот человек и намекал.
Прилипало• 22 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Когда мужчина видит снежную королеву типа автора, то чаще меняет планы
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
вариант 3 мне очень нравился, но вы же и сами понимаете, что заинтересованный мужчина подошел бы ко мне в течении дня и обсудил детали встречи.