Библиотекарь• 22 сентября 2024

Як ви вважаєте, у мене високі вимоги до чоловіків і тому я самотня?

За останній рік вишла на офісну роботу і мала дуже багато знайомств.
Але я так і не стала ні з ким зустрічатись. Мама говорить, що я дуже вимоглива і такими темпами залишусь сама з котами. Теж саме говорять і подруги. Як вважаєте ви?
Персонаж 1. Були сотня обіцянок покликати на побачення, потім почула "я ж не наглий, не буду перший писати і запрошувати". У моєму розумінні запросити на побачення - це сказати "ходімо на побачення , куди ти хочеш?" . Від нього я цього не почула.
Персонаж 2: Запрошував прямо на побачення, але я бачила, що у нього прямо стоїть на мене. Я хотіла стосунків, тому запрошення відхилила. І третє, четверте теж.
Персонаж 3: каже "завтра підемо". "Завтра" настало, прийшов весь при параді на роботу. Я змилась рівно о 18, бо за цілий день він нічого про нашу зустріч так і не сказав.
Персонаж 4: дуже наполегливо кликав на зустріч, ходили. Почав схиляти до сексу, постійно говорив про колишню. Де квіти, де нормальне ставлення? Не уявляю, щоб дівчині, яка подобається, розповідали про колишню. Послала.
Персонаж 5: познайомились випадково, тисячу разів казав "буду тобі писати", був флірт і палаючі очі. Мав мій номер, соцмережі. Написав? Звісно шо нє. А сама я не буду.
Персонаж 6: витріщався на мене три місяці без зупину. Потім набрався сміливості і сказав "я чекав від тебе першого кроку, побачити, чи зацікавлена ти в мені". Кроку від мене він не дочекався, ясно що, бо я не мала бажання тягнути все на собі.
Персонаж 7: знайшов мене у всіх соцмережах, коментував всі фотки, казав, що я богиня і тому подібне. Першою я не писала, він теж. Все, кінець.
Персонаж 8: колега по роботі заходив до мене 500 разів за день до кабінету, просто так. Ми навіть не працюємо в одному відділі, познайомились на кухні. Натякав на зустрічі, про свою симпатію. Я проморозила, бо хочу, щоб мені прямо сказали "ти мені подобаєшся , ходімо на побачення".
Про інший розповідати не буду, там +- однакове.
Я впевнена, що всім цим людям я 300 років не впала, бо кому треба, той і покличе, і напише, і прямо скаже. А як думаєте ви? Я розумію, що якби я когось підхватила, то не ходила б без сексу як мінімум, але мені таке не треба. мені треба стосунки
Мішечок щастя• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
то мені треба було після 18 сидіти і чекати його?
Ой, авторе, сподіваюсь до котів ви тепліше відноситесь і їм не треба заслуговувати їжу та чистий горщик

Прилипало• 22 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А что она должна делать? На шею прыгать? Трусы по дороге снимать?
Учиться общаться. Разговаривать. А не фантазировать и сбегать. Впрочем, если ей так интересно- её дело. Ещё лет несколько и будет новая тема ’никто уже не предлагает, почему’
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Розслабтесь, вам тільки 23, ще знайдеться ваш чоловік
У вас раніше відносини були?
були
Я Вас не боюся• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
а що з 8? він мені прямо шось казав, пропонував? нє. то які питання?
хоча я упала на дурочку, типу не зрозуміла нічого
Ви хотіли щоб він вас напряму запросив? Може побачив яка ви не підступна і злякався, будьте трохи ніжніше🤷‍♀️
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
звісно, щоб напряму запросив.
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
я йому посміхала і ввічливо розмовляла, жартувала. цього достатньо, щоб сприйняти це як зелене світло
Я Вас не боюся• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
звісно, щоб напряму запросив.
Якщо він вам подобався, могли б трохи підіграти, якби він побачив вашу зацікавленість, то наступні рази був би наполегливіше))

автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
я сказала йому при зустрічі, що скучила за ним., бо його вчора не було
а він мені сказав, що він вчора був і вітався до мене...
А_мій_самий_самий• 22 сентября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
И в любви чтоб признался сразу и прямо она хочет
А_мій_самий_самий• 22 сентября 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Хороший флирт
Донесла чуваку что она его не заметила
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Хороший флирт
Донесла чуваку что она его не заметила
я старалась, як могла
Чекаю завтра• 22 сентября 2024
Ответ дляПрилипало
Я не знаю ваш личный опыт, поделюсь своим. Есть люди, которые нормально говорят- ты хотела бы сходить на кофе? Поужинать? Пойти на прогулку? Когда тебе удобно? И согласовываем день и место.
А есть вот такие как у автора, бестолковые, которые ходят вокруг да около, ни дня ни времени. Я на таких просто забиваю.
Прилипало• 22 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А автор колекционирует. Темы пишет. Видно, что и хочется, и не получается. Что-то не так.
Кстати, почему все только на работе ? А вне работы нет , что ли, общения и знакомств?
автор Библиотекарь • 22 сентября 2024
Ответ дляПрилипало
Так там 5 поза роботою
муха в кедах• 22 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Поддерживаю.
Сестра моя, пока анализировала этих неуверенных, которые вроде бы хотели, но че-то там случилось, а потом испугались, застеснялись, так и сидела.
А когда забила на таких и их переляки и начала общаться с мужчинами, которые способны прямо пригласить на встречу и договориться на конкретное время, сразу нашла хорошего и надежного.
Просто из таких тошнотиков, которые ’Та я не хочу навязываться поэтому женщине первый не пишу, она сама все должна’, ничего хорошего не получится.
Чекаю завтра• 22 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Поддерживаю.
Бл@ я вот сейчас такая злая… пригласил один на свидание неделю назад, пару дней по переписывались , потом пропал. 4 дня тишины, сегодня должны были встретиться, молчание. Вечером пишет- ты еще хочешь встретиться? Похоже что ты утратила интерес
Мудак
муха в кедах• 22 сентября 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Мудак
Ой.. Понимаю вас. Встречались мне такие мужчины, приглашали, я соглашалась и все. А потом ’А я ждал, что ты напишешь, почему не написала мне’?
Годы прошли, а они так и бегают, ищут, кто их добиваться будет, ни семьи, ни отношений стабильных. Елки, мужчину хотелось, а не тютю, для которого прости прийти на встречу-это уже ’да я ни за кем бегать не буду’
Чекаю завтра• 22 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Я уже как-то делилась на форуме своим мировоззрением.
Я хочу быть в отношениях девочкой. Если он тоже хочет быть девочкой, то это не ко мне, я не лесбиянка