Я в дамках• 14 декабря 2024

Це можна назвати ʼдобиватись жінкуʼ?

Сьогодні мій партнер приголомшив мене тим, що він, як виявилось, мене добивався.
Як розвивались наші стосунки:
1. Познайомились. Він влаштувався на роботу, де я працюю. Просто по дружньому спілкуємось, він одразу зробив мені комплімент і намагався підкотити, я зробила вигляд, що не бачила
2. Через місяць говорить прямо, що я подобаюсь, запрошує на побачення. Я падаю на дурочку і роблю вигляд, що не розумію.
3. Він продовжує на мене тиснути, бігає довкола мене, я морожусь. Кажу, що він мені не дуже, перелічую його недоліки. Він намагається виправити їх і сподобатись мені
4. Він вже не соромлячись намотує круги довкола мене, всі помічають його закоханість, із шкіри вилазить, щоб мені сподобатись. Носиться за мною, як дурний.
5. Я таки здаюсь і ми йдемо на побачення, все закручується.
І де тут про ʼдобиватисьʼ ?
Секретница• 14 декабря 2024
а що для Вас :добиватися?
Файна цьоця• 14 декабря 2024
Це і є добиватись. Ви дивна.
Моська-слон• 14 декабря 2024
Взял измором)) таки добивался
Просто болталка• 14 декабря 2024
Реально Вы, автор, максимально странная.
Odilie• 14 декабря 2024
Та да, такое... Где серенады с симфоническим оркестром, где дуэли, где дождь из пятикаратных бриллиантов?
Да Щас же• 14 декабря 2024
Стецько
Омлетик• 14 декабря 2024
У кого есть смайлик клоун?
Почемучка• 14 декабря 2024
Мені б ваші проблеми
Снежнакомка• 14 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Стецько
хто, автор? Схоже, що так)))
А я кумедна• 14 декабря 2024
Нигде. Возможно, он кого-то другого добивается, а вокруг вас просто бегает, спорт, так сказать
Страхованная• 14 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
У кого есть смайлик клоун?
👺этот?
Зачем? Авторский урожай фейспалмов значительно красноречивее
Бараболька• 14 декабря 2024
Трахнул?
Бараболька• 14 декабря 2024
Переведите - ’ падаю на дурочку’.
Страхованная• 14 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Переведите - ’ падаю на дурочку’.
Делает вид, что не понимает намеков
Безпринципова• 14 декабря 2024
Не розумію, нащо бути з людиною яка тобі не приємна, тільки через те що вона, ну грубо кажучи, дуже дуже сильно просить.
Бараболька• 14 декабря 2024
Ответ дляСтрахованная
Делает вид, что не понимает намеков
Обычно говорят - включила дуру.
Если перевести на укр, не будет - падаю на дуру
viter33• 14 декабря 2024
Скажу так - більшість чоловіків добиваються менш енергійно
Але успішно
Тому вас ДУЖЕ добивався
БлинчикБезСметанки• 14 декабря 2024
Ахахаха, нет, только конкретные действия и вложения . Все остальное бред
Страхованная• 14 декабря 2024
Ответ дляБараболька
Обычно говорят - включила дуру.
То уже отдельная статья авторских фразеологизмов. Не только этот, что Вы обозначили
автор Я в дамках • 14 декабря 2024
Ответ дляviter33
Але успішно
Тому вас ДУЖЕ добивався
І це рахуючи, що я майже щоразу посилала його..
viter33• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ну, це вже питання до вашої психіки)))
та його наполегливості
Але так - однозначно ’добивався’
Страхованная• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ в дамках
Вы бы уже этим ’не хвастались’, учитывая, что он уже Ваш партнер.
У меня тоже вопрос, как и в 15-м комменте. Жаль, что Вы на него не ответите
Леди_на_драндулете• 14 декабря 2024
Ответ дляОмлетик
У кого есть смайлик клоун?
🤡🤡🤡🤡🤡
тримайте
Пасхальний тролік• 06 января в 13:17
Автор! Мне непонятно только одно, если он так вам не подходит, зачем вы с ним? Если мне не нужен чувак, я с ним не буду, хоть какие круги он бы не наматывал. Я себя люблю.