66сезон666серия• Изменено 23 сентября 2024

Чи носили ви смаколики своєму чоловіку?

Зустрічаємося. Сьогодні я прямо запитала чи є у стосунків майбутнє ? Бо зустрічатися можна ще 5 років. А який толк з цього? То мені сказали, що від мене немає піклування. Що я от смажила котлети тиждень тому, а йому не принесла. Щось там ще робила, сирники, а йому не принесла. Хоча пару разів я борщ і плов приносила, бо він багато працював і він не мав часу готувати. Зустрічаємося 1 рік. Що ми рідко зустрічаємося...тільки раз на тиждень. Він би хотів 3 р. Це мені після роботи їхати до нього, а потім або ночувати, або їхати назад. Але я маю дитину, хоч і не малолітню, але їй 15 р. А чи буде толк з цих ночівель? Бо можна ночувати, ходити готувати, витрачати свій час.мені здається, що мужик зажрався. При тому що за рік мені не купили нічого ні з одягу, ні з прикрас...ну нічого.. квіти і смаколики не рахуємо. Я оце прийшла і в якомусь ахуї. І розумію, що в мене просто крадуть час
Яжемать Мне можно• 23 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Вам по 40 років чи що? Носити котлети, сирники, дичина якась. Ні,не носила і не думала б. Але зустрічі раз на тиждень справді мало
Мені 40. Досить, я вже наносилась котлет)))- більше в жодному разі!
Мені зараз чудово самій

Колишня муза• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Так я приходжу в 19.00 додому. Можемо лиш зустрітися на вулиці..погуляти. тут вже треба жити разом. Або розбігатися. 45 і 51
Автор, надо было с самого начала чуть-чуть подкармливать домашними вкусняшками, а в ответ стимулировать его на помощь, подарки. Переводить секс в отношения. А спустя год уже поздно, он уже привык ничего для Вас не делать.
Колишня муза• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Фінансово мені важко. Шукаю підробіток. Бо зп мала. Він не допомагає. Сидить на свої копійки.приходить додому в 17.00. І все. Не допомагає. Підробляти не прагне. А я все мушу повстигати.
Тобто на копійки? Він заробляє менше чим Ви?
Указка• 23 сентября 2024
а он деньги дал на эти котлеты? нафиг трутня
ГороховаЯ• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Ну и зачем вам это счастье? Он будет тянуть одеяло на себя всегда
Патріотка з дивану• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
есть такие мамсики которые не смогут женщине предложить совместный быт. обюычно такие мужчины женятся по залету на первой встречной даме или до 50 хотят гуляют заручку в парке)
судя пог всему у вас уже опфыт отношенй есть, раз есть взрослый ребенок.
решайте сами что делать или бросать его, если совсем печально, либо брать инициативу в сорви руки, если отношения того стоят.
Оговаривали ли вы совместное проживание?
всемВсёИмного• 23 сентября 2024
Тикайте. А вы спросили где забота о вас? Он хотя бы мясо на те котлеты купил? Или творог на сырники? Охреневший товарищ.

західний_діалект• 23 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Ну да, в 45 и 51 тупо уже за ручку гулять. А он вам надо вообще? Чем он ваш быт улучшит? Поеданием котлет?
Тогда уже проще свинью завести
Статус Ква• 23 сентября 2024
Добре чоловік влаштувався. Аж завидно. Ви випадково йому ще квартиру не прибираєте до купи?
Я такая - жду трамвая• 23 сентября 2024
Який його вклад у ваші стосунки?
Затишне кубло• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Не. Шукайте молодшого
Дама с заначкой• 23 сентября 2024
Даже тему читать не буду(
С Вашими понятиями Вы обречены на всё сама(
Вопрос не в мужчине, он в Вас.
Natal_ka91• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Так а повинен? Ви ж разом не живете. Та й що ви хочете особливо від чоловіка такого віку, це вже не молодий хлопець. І його дійсно вже більше смаколики цікавлять. Шукайте орієнтовно свого віку, якщо є сумніви в ньому
Кривая спроса• 23 сентября 2024
Якщо геть коротко: вам не здається, що мужик зажрався.
Фляшка на трьох• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
На ХРЕНА он вам нужен? Мало того, что помощи никакой, ещё и мозгоклюй.
Котлетки ему не принесла...
vikabal• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
На минуточку представьте вы сошлися, и он все так же не помогает…+ вы устроилися на вторую работу…а вы готовьте, убирайте, работайте на двух работах.
Борщик• 23 сентября 2024
Автор, все так индивидуально... Я мужу первому готовила и много. Вообще за ним ухаживала как за ребенком. Мне так хотелось и ему нравилось.
Сейчас встречаюсь с мужчиной и ничего не делаю для него, он даже мою одежду гладит, когда я у него, максимум даёт тарелки на стол поставить. Но не смотря на это отношения у нас для развлечения.
Как по мне тут скорее зависит от того как вы привыкли жить и чего вы хотите, ну и как воспитан конкретный мужчина. На серьезность отношений это не влияет. Но если вы задумываетесь о том что вам лень к нему ездить 3 раза в неделю и ночевать у него, то к чему вам такой брак, даже если он вам его и предложит?
Сплюшка• 23 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Можно було порахувати вік.
Сплюшка• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Якщо вам потрібно щоб за вас вирішували фінансові проблеми, то котлети прийдеться носити. Вам назвали ціну відносин. Але у вашому віці чоловіки вже не прагнуть посадити собі когось на шию. Це вже відносини двох рівних людей. Відносини для сумісного відпочинку без обов´язків. Подобається, то продовжуєте, не подобається то розбігаються.

вре_Динка• 23 сентября 2024
Я не готую, не прибираю, не перу) і якось проблем з чоловіком не маю)
То ваш бракований якийсь
Колишня муза• 23 сентября 2024
Ответ дляБорщик
Ну как зачем? Дочь почти взрослая, не каждая одинокая женщина в состоянии обеспечить ребенка жильем. А так можно уйти жить к мужу, а в своей квартире оставить жить дочь, чтоб по съемам не мыкалась. Есть смысл. Только отношения надо было с самого начала строить немножко по другому, чтоб заботиться друг о друге, не только секс.
вре_Динка• 23 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Який його вклад у ваші стосунки?
Судячи по всьому -наявність
Педиатор_я• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Капец. А навіщо вам таке щастя, яке не заробляє ще й котлети йому неси)))
Педиатор_я• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Так.майстер гарний. Але сидить і не рипається. Учора увесь день проспав
Тобто? Ви разом спали? Чи він спить, а ви шуршите?
Борщик• 23 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
Но тем не менее мужчине нужна влюбленность для заботы или выгода для совместной жизни, долго такое не продлится если автор не предложит сама что-то для поддержания отношений. Если влюбленности нет ни с одной стороны, то соглашение должно быть хотя бы взаимовыгодным.
Smusish• 23 сентября 2024
Ответ дляКолишня муза
А нафіг автору таке ігоїстичне щастя? Від нього толку нуль, але автор повинна таскати котлети.
Щоб хуй в квартирі був?
Тримбулька• 23 сентября 2024
Автор, нахолєру вам такий чоловік? Як ви уявляєте ваше спільне життя? Він ще ніхто, а вже до вас купа претензій. Якщо будете жити разом, то будете тільки на нього і працювати. Що вам в житті не вистачає, що ви з таким зустрічаєтесь? Засцяного унітаза і шкарпеток по всій хаті?

Він за рік вам не показав жодної турботи, далі тільки гірше буде. Ви вже побачили, що це за фрукт, живіть для себе і для доньки. В 15 років увага мами і приклад дуже важливі. Навчіть доньку любити себе своїм прикладом.
Марічка• 23 сентября 2024
Смаколики чоловіку готувала завжди тільки тоді, коли у мене є бажання і натхнення. Ми в 21 столітті, дуже дивно таким чином проявляти турботу зараз. Їжа на кожному кроці - полуфабрикати, готові котлети, може сам про себе попіклуватися, але якщо у нього грошей нема то ясно звідки такі вимоги - він просто не може собі це все купити. Автор подумайте добре, чи треба вам жити з ним разом, чи треба розвиток відносин, коли ви ще не живете разом а вже такі вимоги… він хоч гроші дає на те, що ви маєте йому типу приготувати?
Невидимка Майя• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Ви хочете ще й його годувати з його копійками?
ШанельКуКу• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
в 51 у него уже жрачка на уме, а не отношения. Кухарку ищет.