66сезон666серия• Изменено 23 сентября 2024
Чи носили ви смаколики своєму чоловіку?
Зустрічаємося. Сьогодні я прямо запитала чи є у стосунків майбутнє ? Бо зустрічатися можна ще 5 років. А який толк з цього? То мені сказали, що від мене немає піклування. Що я от смажила котлети тиждень тому, а йому не принесла. Щось там ще робила, сирники, а йому не принесла. Хоча пару разів я борщ і плов приносила, бо він багато працював і він не мав часу готувати. Зустрічаємося 1 рік. Що ми рідко зустрічаємося...тільки раз на тиждень. Він би хотів 3 р. Це мені після роботи їхати до нього, а потім або ночувати, або їхати назад. Але я маю дитину, хоч і не малолітню, але їй 15 р. А чи буде толк з цих ночівель? Бо можна ночувати, ходити готувати, витрачати свій час.мені здається, що мужик зажрався. При тому що за рік мені не купили нічого ні з одягу, ні з прикрас...ну нічого.. квіти і смаколики не рахуємо. Я оце прийшла і в якомусь ахуї. І розумію, що в мене просто крадуть час
Хропочка з гривкою• 23 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
я просто люблю готовить, но я не мою посуду это делает муж, никогда не убираю за кошкой которую сама же и притащила в дом это делает муж и не развешиваю стирку ненавижу это делать, не буду детей не собираю их в школу и не кормлю семью завтраком я сплю. Поэтому мужчины странные создания хрен их поймёшь
Тогда это 100% любовь
Варена цибуля• 23 сентября 2024
Мой не ест то что я готовлю, не из за того что невкусно, просто не привык, что бы ему готовили, ест внедома, говорит что бы была еда мне и сыну моему, а ест на работе, в итоге много еды в мусор, перестала готовить, автор, не ваш это человек...имхо
МинерАлочка• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Так я приходжу в 19.00 додому. Можемо лиш зустрітися на вулиці..погуляти. тут вже треба жити разом. Або розбігатися. 45 і 51
Вам воно треба, покласти на свої плечі, ще одного утриманця ?
Ядвига Юсьлегко• 23 сентября 2024
Одного разу спекла торт для свого чоловіка у період зустічання. У крем замість 2 пачок ванільного цукру додала 2 пачки ваніліну. Його їсти неможливо було. Може тому і скаржився, що нічого не приношу
Приму в дар• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Фінансово мені важко. Шукаю підробіток. Бо зп мала. Він не допомагає. Сидить на свої копійки.приходить додому в 17.00. І все. Не допомагає. Підробляти не прагне. А я все мушу повстигати.
Ще й час на зустрічі знаходити і бігти, бігти..
Тримбулька• 23 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
А вас не смущает, что дочка скоро уйдет и автор одна останется? У вас есть семья?
По теме, носила, но недолго, тогда редко готовила, а потом мы поженились)
А что, лучше жить прислугой но с мужиком, чем одной, но свободной? Какой плюс в такой жизни? Просто заботиться о ком-то не получая ничего взамен? Да и не появится другой мужчина, пока есть этот. У меня есть подруги, которые живут без мужчин по разным причинам и они счастливы.
У меня есть семья, не переживайте.
Страхованная• 23 сентября 2024
меньше языком мелите о том,что готовите.
большинству, даже тут, хочется всего чем хвастаются хозяюшки.
если уже рассказали -то могли бы принести ему пару котлет и угостить.
а то как вам то ’квіти і смаколики’, а ему от вас что?
Дева Мария• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
А зачем он вам ?
Ответ для66сезон666серия
Автор, мені жаль але ви просто зручна йому.
Він не вкладається в вас не душевно не фінансово.
Є варіант змінити вашу поведінку в тоді зміниться він.
Ну ниче се• 23 сентября 2024
Зачем готовить еб..рю?
мужу только готовить. Сама накрутила, а теперь стонешь. Да, прощайтесь. Он и не собирался жениться
зачем
таких дур с борщами хватает
Прилипало• 23 сентября 2024
Мені зараз дуже смішно, бо я носила)
Ми зустрічалися зовсім молодими, іноді в парку сиділи, я курила багато і могла принести еклери своі в ланч боксі і таке всяке) Коли йшли в кафе чи на більярд то ні. А прогулятися так) тоді ще сумки модні були великі, все поміщалося і я несла😂
Пекти було моїм хоббі. А як вийшла заміж, перестала)))
По святам і все) чоловік каже, то була рекламна компанія)))
Зараз нести своі сирники чоловікові, ну навіть не знаю)
Ржу чомусь)))
Хитрушка-чекушка• 23 сентября 2024
Нах он вам впал, извиняюсь за мой французский
Это не мужчина, а глист, который будет паразитировать за ваш счёт. Вы и так уже год на это чмо потратили
Рання пташка• 23 сентября 2024
Фігня якась.
Нічого не готувала, замовила йому один раз піцу з пивом у вигляді сюрприза, був дуже радий.
Ну коли в гості заходив, то пригощала тим, що собі готувала.
А так ще й іноді до нього приходила поїсти супу, бо я їх не люблю варити, а він часто готував))
Вбигудях• 23 сентября 2024
Ото вам робити більше нічого, як борщі носити! Це ви варили і в баночку чи термос заливали? Чуваку домогосподарка потрібна, а не жінка. Жінку любити треба, а не вимагати борщів. З якого переляку, ви що йому дружина?!
А так чувак постійно буде відмазки шукати
Садоводница• 23 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
і він ще вас об´їсти хоче? хай би сам насмажив котлет, чи хоч фарш купив/зробив
Кундалина• 24 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Ні.ми 1 рік зустрічаємося
За рік ви зустрілись 12 разів ?
Ну ми батьків провідуємо раз на місяць ,іноді частіше .Які стосунки раз на тиждень ?таке собі херня
Кундалина• 24 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
НЕ ДОПОМАГАЄ ФІНАНСОВО .Навіщо він тоді вам ?Для галочки ?Що він для вас з дитиною робить ?за рік що він вам подарив чи привітав ?