Хвігура мічти• 23 сентября 2024
Вибір подарунків для його і моїх батьків
Ситуація досить банальна, живу з хлопцем, я така людина для якої важливо будувати якісь плани, знати все заздалегідь, ось і зараз така ситуація , начебто до нового року ще досить довго, але все ж таки хоч якісь варіанти треба обрати, щоб приблизно розраховувати скільки на все це піде грошей, допоможіть будь ласка, порадьте щоб ви подарували батькам хлопця і своїм, можна один на двох.
Я пані прохана...• 23 сентября 2024
Спитайтесь своїх батьків, чого б їм хотілося, хлопець нехай своїх спитає. Що скажуть, те і купіть, в межах своїх можливостей, звісно.
Якщо нічого не скажуть, купіть по хорошій новорічній ароматичній свічці, пляшці алкоголю і коробці цукерок.
Ну шо не так?• 23 сентября 2024
Я завжди проти непотрібних подарунків/ подарунків ’бєзделушок’.. купіть маманам по пляшці вина а батькам по пляшці коньяку, якщо що думаю будуть при нагоді
Анчо Ус• 23 сентября 2024
Налобные фонарики, свечки, спички, батарейки, аккумуляторы, термосы, електроодеяло, зарядную станцию (если бюджет располагает).
Анчо Ус• 23 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Горішків, нехай хрумкають.
Я пані прохана...• 23 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ага, а батьки їм алаверди каструлю і сковорідку.
Анчо Ус• 23 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Лучше окопные свечки.
Пешеходик• 23 сентября 2024
В нас коли як, по фінансовим можливостям. Але за ідеї подарунків та вчасність відповідаю я.
Раз дарували символічно набір цукерок, колись мамі гаманець (їй треба було і вона сама вибрала), а татові вже гроші (ніби по темі)). В моїй сім‘ї подарунки на Новий рік - традиція, а от в чоловіка не було такого. Тому, обговоріть це зараз, щоб проти не був та знав ваші наміри. А вже конкретно ідеї та пошук вже ближче до зими хоч (ну це як мені, бо ще вдень така спека..зовсім про те не думається)))
Платье Длинное бальное• 23 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
И? Нормальный подарок.
Гораздо лучше всякой не нужной херни типа свечек, конфет и наборов гелей для душа из Евы
Я пані прохана...• 23 сентября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
И? Нормальный подарок.
Завжди собі на НР та інші свята по сковорідці в подарунок замовляєте? Ну таке...
Пешеходик• 23 сентября 2024
Поки є час можна «підслухати» що хочуть батьки.
Ми ось на річницю весілля подарували моїм «маленьку, але важку» сковорідку, я туди ще смаколиків додала, то були задоволені)))
Ще так колись «вгадала» з стабілізованим мохом для мами -вона на манікюрі бачила в кабінеті таке))
Стакани конкретні, які в ходу в нас, але половина побилась.
Пешеходик• 23 сентября 2024
Ответ дляЖерица ночи
З якої радості їм щось дарувати ? Вони вам ніхто.
З радості Нового року. Якщо ж дівчина задається цим питанням, значить, в них гарні відносини. Друзям роблять подарунки, гарним знайомим якісь презентики з нагоди свята, тим більш, якщо запросили в гості.
Не боюся осуду• 23 сентября 2024
Ответ дляАнчо Ус
Лучше окопные свечки.
Зачем им окопные свечки, если никто из них не воюет?
Ответ дляЯ пані прохана...
Не всегда, но в том числе.