Люблю джаз• 23 сентября 2024
Школа і смердіж на вулиці? Чому не переводять всіх на онлайн, щоб дітей
не травити…
Це ж не реально дійти в школу пішки.. за 10 хв можна встратити свідомість
Гола з конопель• 23 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
на улице вонь, а вы гуляете! какие молодцы, однако
бейте тевогу на пару с автором!
ну смейтесь и хавайте плохую экологию дальше, это же так смешно)
черная мамба• 23 сентября 2024
Ответ дляГола з конопель
так это вы хаваете, гуляя на улице, а не я
петицию какую-то написали?... или потрындели в интернете и всё?...
Гола з конопель• 23 сентября 2024
Ответ дляgelinau
Ой,не смешите.При Чернобыле аж бегом вся страна и гуляла,и школы,сад ики,а тут торф и уже всьо.
мань, работай старательнее, слишком толсто, зеленые не заплатят
ПробілНеПрацює• 23 сентября 2024
Автор, тим, що дитина сидітиме вдома, чистішим повітрям вона дихати не стане. Вдома ніякі фільтри не очистять і із зачиненими вікнами дим пройде що так, що так.
Якщо так хвилюєтесь за здоровʼя дитини - виводьте за кордон.
Інакше Ваша тема звучить як «потріпатись» ні про що.
Сиамская сороконожка• 23 сентября 2024
Школа-это место передержки детей, камера зранения.Учеба волнует 10 процентов, остальным важна только возможность бесплатно под присмотром оставить детей.Гарь, ковид, тревога, ракеты, марсиане- да наплевать.Главное, чтоб дома мозги не выносили.
Омлетик• 23 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
как я рада что выбрала для жизни как переселенка в 14 году не Киев как все мои друзья .
воздух всегда чистейший - рядом лес озера все для жизни комфортной в плане супермаркетов
о войне только в новостях читаю - даже не знала бы что она есть.
Качество воздуха это главное для жизни. жаль мне киевлян.
ой і куди ж це , я зараз на волині сморід на вечір такий як в Києві
чи у вашому селі купол від диму
Грабля• 24 сентября 2024
Ответ длячерная мамба
не знаю, что и где палят, или что горит , но эта вонь была и в начале 2000х абсолютно точно (то, что помню, когда работать пошла, до этого не замечала или не было), когда-то менькше, когда-то больше воняло, но так давным давно!
Я жила в Києві, тому точно знаю, що такого смороду не було. На початку 2000- х (і раніше також) можна було сушити білизну на балконі вночі і на ранок все ок. Починаючи з 2013 приблизно, не дай Боже забути виправне на ніч на балконі - на ранок все треба прати заново. Причому влітку смердить дуууже рідко, майже ніколи, а ось з вересня і по травень - неможливо просто.
Грабля• 24 сентября 2024
Ответ дляКонтрольница
Погуглите,Беларусь каждый год такое и в россии
Нахіба мені вони треба? Волинська та рівненська області не смердять, Житомирська не смердить і лише у Києві під асфальтом ’торфяники’. До речі, що з ними трапилося у 2022-2023? Чому не ’горіли’?...
Якби не знала про колосальні проблеми з утилізацією сміття у Києві та області, то може б думала над іншими варіантами. А так - без варіантів.
75В• 24 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
а что?
Ліс і сміття, промислові викиди.
Торфовий дим смердить дуже специфічно, його ні з чим не сплутаєш.
черная мамба• 24 сентября 2024
Ответ дляГрабля
Значит я живу в другом Киеве
Херсон це Україна• 21 октября 2024
Купіть протигаз для себе і своєї дитини, або сидіть дома, моїм дітям повітря не заважає ходити у школу