Попадалочка• 23 сентября 2024

Прочитай!

☝️Прочитай❗️👀
А там вирішуй.

Джон Леннон (співак):

Декілька років тому під час інтерв´ю американському журналу він сказав:
«Християнство закінчиться, воно зникне.
Я не маю сперечатися, я впевнений.
З Богом все було гаразд, але його уроки були надто прості! І сьогодні ми відоміші, ніж він»(1966).

Леннон, сказавши, що Бітлз більш відомий, ніж Ісус Христос, був застрелений.

Танкредо Невес (Президент Бразилії):
Під час президентської кампанії він сказав, що якщо він отримає 500 000 голосів від своєї партії, навіть Бог не зможе усунути його від президентства.

Звичайно, він отримав голоси, але захворів за день до того, як став президентом і помер.

Справа (композитор, співак та бразильський бісексуальний поет):
Під час програми в Канечіо (Ріо-де-Жанейро), він курив сигарету, і, випустивши дим у повітря, сказав: Бог, це для тебе.

Він помер у 32 роки від раку легень у жахливих муках.

Виробник ТИТАНІКУ.
Після того, як Титанік був збудований, репортер спитав його: «Наскільки ти впевнений, що Титанік плаватиме?»

Іронічним тоном він відповів:
«Навіть Бог не зможе його потопити!»
Результат, я гадаю, ви знаєте. Усі знають, що трапилося з Титаніком.

Мерилін Монро (акторка).
Біллі Грем відвідав актрису під час одного із її шоу. Людина Божа сказала їй, що Дух Божий послав його проповідувати своє слово.
Коли вона почула, що збирався сказати проповідник, вона сказала: «Мені не потрібний твій Ісус».

Через тиждень вона була знайдена мертвою у своїй квартирі.

Бон Скотт (співак).
Колишній співак AC/DC. В одній зі своїх пісень 1979 року він співав:
«Не зупиняйся, я піду до кінця автострадою в пекло».

19 лютого 1980 року Бон Скотт був знайдений мертвим, що задихнувся від власного блювання.

Кампінас (2005 року).
У Кампінасі (Бразилія) група п´яних молодих людей заїхала ще за однією дівчиною.

Мати дівчини, проводжаючи її до машини, так хвилювалася через пияцтво молодих людей, що сказала своїй дочці, тримаючи її за руку:
«Дочка моя, йди з Богом і захисти себе».
Дівчина відповіла: «Тільки, якщо Бог у багажнику, тому що в автомобілі немає місця! Він уже сповнений»...

За кілька годин прийшла звістка про те, що вони потрапили в аварію зі смертельними наслідками. Усі були мертві! Автомобіль не був упізнаний, але, що дивно, багажник був цілий.

Поліцейські кажуть, що у такому стані багажник не міг залишитися! І ще, на їх подив, у багажному відділенні лежала коробка з яйцями, і жодне яйце не було розбите!

Крістін Х´юїтт (ямайська журналістка та художниця) сказала, що Біблія (Слово Боже) - найгірша книга, коли-небудь написана.

У червні 2006 року її було знайдено згорілою у своєму автомобілі.

Багато людей забули, що немає іншого імені, якому було б дано стільки авторитету, як імені Бога.

Багато хто помер і вмирає, але тільки Бог помер і воскрес, і він все ще живий.

PS: Якби це був жарт, ви б відправили його всім. Чи вистачить у вас сміливості відправити це?

Я зробив свою справу, бо Ісус сказав:
"Якби тобі було соромно за мене, мені було б соромно за тебе перед моїм батьком".
Поділіться цим посланням, не розривайте ланцюга, бо Бог уже благословив вас.

Чи є Бог пріоритетом у вашому житті?

Якщо це так, то надішліть це повідомлення якомога більшій кількості людей.

Якщо вам подобається диявол, закрийте цей текст!

Але якщо ви любите Бога, поділіться їм зі своїми друзями.

Сподіваюся, ви прочитали це дуже уважно, тому що це виходить із серця!

Я розповім тобі: зі мною трапилося щось дуже добре.

Сьогодні я отримав повідомлення, і коли я почав його відправляти, я був приголомшений. Сподіваюся, що це працює і для вас!

Псалом 100:
Бог бачив твою боротьбу. Бог каже, що наближається кінець.

Бог каже, що це скоро скінчиться. Благословення приходить до вас, якщо ви вірите в Бога, відправте його щонайменше 20 друзям.

Якщо ви відкидаєте це, пам´ятайте, що Бог сказав: якщо ви відмовитеся від мене серед людей, я відмовлю вам перед Батьком.

Це повідомлення є благословенням.
Поділіться ним❗️
Seehund• 23 сентября 2024
Тупое запугивание.))
А я з косою• 23 сентября 2024
Зачем вы тащите этот мусор сюда?

Интересно, почему в статье нет упоминаний о верующих людях, умерших мучительной смертью? Надо же
Ду да ду да ду• 23 сентября 2024
И шо?
Бараболька• 23 сентября 2024
Любовь нельзя привить через страх. Люби бога, иначе ты умрешь - как то так это все выглядит.
Задираю носа• 23 сентября 2024
Короче,нужно думать,что ты говоришь.
Хочу барабульки• 23 сентября 2024
Какой-то то он мелочный. Если б не СМИ и не автор, об этих случаях никто бы и не узнал.
Нет чтоб путина показательно уложить. Тогда б все уверовали однозначно
Чупа-чупс• 23 сентября 2024
Бог милостивый, и тебя простит за эти речи, иди с богом.
Мій не такий• 23 сентября 2024
Я християнка, але така логіка лише дає привід насміхатися над християнством.
Ісуса вбили, більшість апостолів також вбили, те саме стосується і святих.
Нормальні християни таким примітивізмом, як в старпості, не страждають.
Все питаю зарання• 23 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Зачем вы тащите этот мусор сюда?

Это правда.
Все не читала, но титаник потопил айсберг, а не бог
Зайченя• 23 сентября 2024
Ересь какая то!
Б´ю байдики• 23 сентября 2024
Меня вот что взбудоражило:
Иисус совершенно одназначно сообщил в евангелии от Матфея (15 гл, стих 24) : ’я послан ТОЛЬКО к овцам дома Ираилева’.

Иисус многократно подчеркивает, что никто, кроме евреев его вообще не интересует.
волосатое стекло• 23 сентября 2024
ну а Ісуса розпяли
він що не так сказав?
ДинамоКит• 23 сентября 2024
Отстой, рассчитанный на очень низкий уровень
вре_Динка• 23 сентября 2024
Он Путя вірить в Бога і збирається в рай відправляючи нас в ад едак років 10 і все ніяк до раю не доповзе(
ПешитеБесАшипок• 23 сентября 2024
маю запитання
християнський бог декларується як люблячий та всепрощающий
а з вашого опусу виходить що це ображений мстивий монстр який вбиває сівоїх нерозумних дітей якщо вони ляпнуть щось не те
все таки релігійні фанатики дуже тупі
Задолбулька• 23 сентября 2024
В мене сусід у батьків на квартирі - кожен день Бога проклинав, тільки прокльони з вуст і сходять, крім мату. І нічого, живіший за всіх живих, а моя добра і віруюча мама померла від онко.
ПешитеБесАшипок• 23 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Зачем вы тащите этот мусор сюда?

и о детях умерших от рака
Мудробаба• 23 сентября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Меня вот что взбудоражило:

Да кто там ту Библию читал и вникал. Только евреи не приняли Иисуса, как мессию, начиная с момента непорочного зачатия и прочего.
Аноним Первый• 23 сентября 2024
Церкви зараз масово втрачають свої активи у вигляді людей. З розвитком технологій, люди почали розуміти, для чого придумали віри і церкви( для управління , маніпуляцій і направлення в потрібне русло населення) , тому почали інтенсивно пропихувати нові страшилки і манпуляхи, аби загнати назад в загони пітатєльне стадо, бо без стада, вони ніщо і їхній бізнес перестане приносити прибутки, а також вони втратять той валив і владу над масами.
Мудробаба• 23 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
ну а Ісуса розпяли
він що не так сказав?
Yesterday
All my troubles seemed so far away,
Now it looks as though they’re here to stay.
Oh, I believe in yesterday.
Аноним Первый• 23 сентября 2024
Ответ дляМудробаба
Yesterday
All my troubles seemed so far away,
Oh, I believe in yesterday.
) фільм про містера біна згала
Мудробаба• 23 сентября 2024
Ответ дляАноним Первый
Не соглашусь. Не поумнели массы с развитием технологий.
Аноним Первый• 23 сентября 2024
Ответ дляМудробаба
Вважаєте ідіократія вже на порозі?
Bilolena• 23 сентября 2024
Благословіння-хоррор. У нас в дитинстві було - перешли цю записку 10 друзям і хлопець що тобі подобається закохається в тебе. Чи отримаєш 5 на контрольній, чи щось таке. А тут прям згадується фільм ´Дзвінок´ -
7 днііііів....