Тракторні війська• Изменено 23 сентября 2024

Коли ваші діти мають кашель, ви заставляєте їх кашляти, щоб швидше пройшло?

Коли діти хворіють і мають кашель, то вічно ходжу за ними і прошу покашляти, щоб та мокрота там не застоювалась.
Каже кума що я хвора, бо ніхто такого не робить. Може й справді, але боюсь як не буду заставляти кашляти, а кашель буде нечастим, то та мокрота буде там застоюватись і буде бронхіт чи гірше. Чи справді це так?
Хто в тому розуміється?
julia-678c• 23 сентября 2024
Ваша кума права
Лапка• 23 сентября 2024
Кума права...
А що таке?• 23 сентября 2024
Лучше дайте лазолван или другое откашливающее. Я делаю с ним ингаляции небулайзером.
Ряженка• 23 сентября 2024
ну, вы не больная, а странная. Кашель - безусловный рефлекс, если в нем есть потребность ребенок адекватного возраста сам покашляет. А кашлять насильно - только раздражать горло, вредно.
Шалена невинність• 23 сентября 2024
Бог создал сначала кашляющего ребенка. Потом подумал и создал ему маму, чтобы та ходила за ним и просила покашлять!
Ряженка• 23 сентября 2024
Ответ дляА що таке?
кашель требует прохладный воздух и обильное теплое питье. Всё. А лазолван и ко в большинстве случаев только увеличивают количество мокроты и осложняют ее отхождение.
автор Тракторні війська • 23 сентября 2024
Ответ дляРяженка
Просто чую що наприклад в грудях є мокрота, яку він не відкашляв і просто прошу покашляти
Ряженка• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Вы не правы.
Ответ дляРяженка
Вы не правы.
Тобто можна не простити кашляти, він сам поступово все відкашляє, просто то певно займе більше часу , і через те, що та мокрота буде там невідкашляна бронхіту не буде.
из желе я• 23 сентября 2024
Делаю массаж, технику постурального дренажа чтоб откашливался. Просто ходить и заставлять кашлять это странно.
Ряженка• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
не займет оно больше времени. А у бронхита вообще другой механизм возникновения, ну вы хоть матчасть-то почитайте...
So_so• 23 сентября 2024
Кума права
Можу брикнути• 23 сентября 2024
Якщо є мокрота, яка готова вийти, людина сама покашляє по рефлексу. Тому, Ви не праві, в тому , що заставляєте спеціально кашляти . Ви можете допомагати тільки тим, щоб підтримувати дома вологість 70 % і температуру повітря 19 градусів.
Повітруля• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Ви хвора...
Помогалочка• 23 сентября 2024
Автор, я така сама як ви.
Ніц не скажу.
Добре то чи зле.
Але тоже так вчу, що мають відкашлювати якщо чують то мокротиня в горлі
Девальвация• 23 сентября 2024
Якщо дитина кпшлянула, заставляю її прокашлятись.
Злюка-закусюка• 23 сентября 2024
Могу попросить докашлять еще пару раз до ’чистого’ откашливания, его по звуку слышно. Но если ребенок сам не начал кашлять, то начинать не прошу
Повітруля• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Отхождение мокроты не стимулируется кашлем!!! И период ее отхождение никак не зависит от количества покашливаний!!!
Техпаспорт на медузу• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Займатися краще чимось, тоді такі дурниці в голову лізти не будуть
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дякую.
Ответ дляПовітруля
Я розумію що на віходження мокроти кількість кашлю не впливає. Але іноді сидить дитина і чую що там є чим кашляти, але йому не хочеться, от я і прошу відкашляти, щоб то не возилось в грудях туди сюди
Малявка ще та• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Щоб не возилось в грудях , треба зробити умови для відродження мокротиння. Вище купа прикладів: повітря, масаж тощо.
Ответ дляМалявка ще та
Ок, зроблю сьогодні масаж, спробую
Ms. Любмая жена• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Зачем?
Малявка ще та• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Ок, зроблю сьогодні масаж, спробую
Раджу поєднувати масаж та повітря. Небулайзер з фізрочином, або просто на балконі ( зранку чи ввечері), чи у ванні поряд з холодним душем. Чай з шалфеем.
Ответ дляMs. Любмая жена
Зачем?
Написала ж вверху, бо завжди мені здавалось що якщо то не відкашлювати, то буде бронхіт. Тому й вирішила тут спитати.
Ms. Любмая жена• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
А почитать почему бронхит бывает не подумали?
Ответ дляMs. Любмая жена
А як буває? Через що виникає
Області пітьми• 23 сентября 2024
Ответ дляТракторні війська
Просто вам усі, крім однієї такої ...як ви, кажуть що не треба, а ви заперечуєте це. Тобто видно, що ви не готові прийняти іншу думку, не дивлячись на те, що спитали. Скоріше за все, спитали, сподіваючись, що вас підтримають, а тут - упс
Ответ дляОбласті пітьми
Ні, я дійсно питаю щоб знати. Може зря заловбую дитину.
Сьогодні обідом зроблю масаж і не буду заставляти кашляти , подивлюсь як буде. Якщо дійсно все ок, тоді всім тут буду вдячна що надоумили мене.