Маю декілька думок• 23 сентября 2024
Есть ограничение по количеству банков, в которых открыты кредитки?
Потринділиця• 23 сентября 2024
Обмежень як таких нема, але вам банк просто може відмовити дати кредит, якщо є прострочки по інших чи дохід ненадійний
Репетиторша• 23 сентября 2024
Вроде нет. У меня три карты разных банков и везде есть лимит. Два я постоянно использую (с одного брала рассрочку, вот закрыла, со второго использую и сразу погашаю)
Дюагональ• 23 сентября 2024
Нема, але є сума , вище якої не дадуть в совокупності. Ви можете відкрити в одному банку 100 тис (наприклад), або в 10 по 10 тис , але вище 100 не буде. І якщо хоч в одному банку ви боржник, в інших відмова буде.