фіційно! В Україні зупинили призов з 18 до 25 років, – нардеп Гончаренко.
«Це вказано в директиві Командування Сухопутних Військ на Оперативні Командування та на ТЦК. До 25 мобілізуватися можна тільки за письмовою згодою. Демобілізації вже мобілізованих не передбачено».
Крім того, він додав, що чоловіки віком 50-60 років можуть бути мобілізованими лише за окремим мобілізаційним розпорядженням.
грешница кающаяся• 23 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Чоловіки від 50 до 60 років, які наразі підлягають мобілізації, в подальшому можуть бути мобілізовані лише у разі розпорядження Генштабу щодо конкретної особи.
это набор слов
Екатерина27• 23 сентября 2024
Ответ дляAntoninaya1
І як бути з тими кого вже бусіфікували
Там же написано - их демобилизировать не будут
Ответ дляLudaSHS
Ви ж тему создали
🤔
Окреме мобілізаційне розпорядження це означає, що щодо конкретного чоловіка видане таке розпорядження Генштабом. З вказування всіх даних. Яку треба цьому чоловіку предʼявити. Тобто бусифікація чоловіків віком 50-60 забороняється
я хочу понять что ето значит
Ответ дляНіка Найз
я хочу понять что ето значит
Це значить проста повістка от фонаря без імені їм до лампочки
Antoninaya1• 23 сентября 2024
Ответ дляЕкатерина27
Та я зрозуміла. Дивний документ, ні про що, для закриття петиції просроченим, відреагував ніби(
Ответ дляНіка Найз
Между повесткой и моб распоряжением есть разница? Какая? Как быть теперь с бронированием таких людей?
Офіційно мобілізаційне розпорядження має свої форми в вручається після Влк..
Чому гончаренко пише про цю форму 🤷♀️ а не просто повістка по імені,.. пошта по імені шле.
Це стосується напевно окремих випадків бусифікаціі.
Адже-
Мобілізаційне розпорядження - це документ, який вручається військовозобов´язаному громадянину після проходження ним медичної комісії та визнання його придатним до військової служби для подальшої мобілізації.
Мобілізаційне розпорядження зобов´язує особу з´явитися до певного призовного пункту протягом 24 годин після оголошення мобілізації.
Адже-
Ответ дляLudaSHS
Адже-
Те. получается все равно 50-60 надо проходить ВВК и потом уже вручат или не вручат это моб предписание?
грешница кающаяся• 23 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
А шо за ними кроется?
вот именно просто безсмысленно,из них ничего понять нельзя.
Светланка_Ланка• 23 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
и еще
если 50-60 отпадают как пишут по директиве
ждать понижения возраста мобилизации? как думаете?
це переписувати конституцію, бо він моб. визначений у ній.
Светланка_Ланка• 23 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
так все равно получается что директива противоречит закону
в законе написано мобилизация 25-60
ні, вона ж не встановлює граничний вік мобілізації. вона лише регулює порядок призову.
тобто ця Директива не каже, що чоловіки 50-60 не підлягають призову. Вона лише вказує, яким чином їх можуть призвати, тобто за особливим розпорядженням ГШ МОУ на кожного чоловіка віком 50-60 р.
Я гадаю (це суто моя думка), що особливе розпорядження стосуватиметься якихось цінних кадрів. Наприклад, дядька 55 років, солдата, за фахом підсобного працівника, мобілізовувати не будуть, тому що він не становить цінність як фахівець, а тільки буде заважати.
Я знаю, що саме цього добивалися деякі командири - їм не потрібні діди, вони - балласт, від 500 метрів біжить, а потім три дні на ліжку валяється у медчастині.
Не потрібно змінювати конституцію
Вони військовозобовʼязані, які можуть в любий момент отримати цю іменну повістку - розпорядження при настанні умов, чи запиту на їх фах, наприклад
Просто рейди і ті у метро Тцк їм не так страшні, бо там перевірки просто безімені
Не малюйте собі, що їх виключено з військового обліку
Ответ дляLudaSHS
Це значить повинна бути іменна повістка
А не просто зʼявитися
Повістка на влк чи інша.
Тобто типу Йшов йшов 50-60 річний, бац тцк, як не має саме йому- то привезти до Тцк не мають права.
Вони не хотять вилучать ресурс на таку категорію, де через один хворі, це майже пенсіонери, а бігать за ними, вчити їх..
Але треба дивитися текст, що вони оприлюднять
А не просто зʼявитися
Повістка на влк чи інша.
Ну больные-хромые уже в 45+
Татьяна-57fb• 23 сентября 2024
а когда до многодетных отцов дойдет очередь особенно которым 27 - 35 защищать их потомство должны деды 50 -60 , наблюдаю такого мама молодая всегда спит до часу дня многодетный с утра - в одной руке каляска в дет сад в другой в школу дочка с рюкзаком живут на детские есть дедушка 50 лет и 2 бабушки 50 и 60 лет все живут вместе детей 3 е рождены до войны старшенькой 12 лет , которая за ручку с папой младшим по 5 лет близняшки ,как такой случай рассматривается или нет ? или это не прикосновенная бронь на всю войну ? семья бедных - вернее нищих странно и работать тоже не особо жаждут за квартиру платят болт даже со льготами