Вкуси мене• 23 сентября 2024
Переїзд з Німеччини до Франції
Доброго дня, ми з родиною наразі живемо в Німеччині, але ми плануємо переїзд до Франції. Хотілося б дізнатися, як правильно повідомити школу про наше вибуття. За скільки днів слід попередити про те, що ми залишаємо Німеччину? Чи можна зробити це електронною поштою, чи обов’язково писати офіційний лист на папері?
Буду вдячна за ваші поради.
Бамбарбия! Кергуду.• 23 сентября 2024
В школу достатньо електронки. Закрийте параграф лише правильно.
Скоро_вчера• 23 сентября 2024
Я ходила в школу, сдавала книги и подписывала бумагу, что мы уходим со школы и адрес другой школы дала, чтоб они документы туда переслали. Но то мы просто школу меняли и мне сказали лично нужно придти.
Ms. При теле• 23 сентября 2024
Отримуйте Абмелдунг і розсилаєте його всім.
Не забудьте в школі забрати виписку оцінок за цей навчальний рік.
Вас Франція прийме на прихисток?