СМСница• 23 сентября 2024
А правда, что от проблемных беременностей
(Когда приходилось быть на сохранении) рождаются дети с серьёзными проблемами со здоровьем?
Ольга.Д.О.• 23 сентября 2024
Ответ дляГуби з філером
Знаю таку жінку, 9 зірванних вагітностей, десяту лежала буквально весь строк вагітності в лікарні, зберігали максимально. Не просто лежала як вираз, а лежала не вставаючи скільки можна, і цю вагітність вдалося доносити до строку, коли дитина доношена. Дитина ця вже доросла, 18, здорова, талановита, гарно співає, красиво малює, всю школу на концертах та на виставках.
Думаю, неправда про погане здоров´я
У цьому випадку проблема була лише в організмі матері, а ембріони вад не мали.
Щастя їм
. Так приємно читати про хеппіенди.
Щастя їм