Поросенка• 23 сентября 2024
А ви памʼятаєте чим займалися 23.02.2022?
Телепузик• 23 сентября 2024
Да. Была у косметолога, а потом в салоне штор встречалась, чтобы обсудить заказ. Но неприятное ощущение было.
Приму в дар• 23 сентября 2024
Писала фанфик, ела торт, варила борщ, планировала дела на неделю... На душе кошки скребли.
Кручу хвости• 23 сентября 2024
Мабуть всі памʼятають , я ще з чоловіка сміялася, для чого він поїхав за повним баком бензину.
Приму в дар• 23 сентября 2024
Ответ дляКручу хвости
Я Вас пам´ятаю.
Ядвига Юсьлегко• 23 сентября 2024
Вечером вышли с мужем прогуляться, так копченных крылышек захотелось
И я так и сказала хочу их, а вдруг завтра война?
Зашли купили крылышки и пиво
А завтра была война…
Зашли купили крылышки и пиво
А завтра была война…
Ангел-предохранитель• 23 сентября 2024
Помню. И помню, какой нежданчик был в 5 утра. Харьков
Кринжова баба• 23 сентября 2024
Йшла увечері зі спортклубу й спостерігала, як люди в Новус1 затарювалися глобально крупами, консервами, олією.... ЩЕ подумала, ну й панікери...
Нафаня Маня• 23 сентября 2024
Родительское собрание в школе по поводу выпускного сына. 11 класс. Суки.. не было вальса, который репетировали, разбитая школа и мечты детей ...
Кросівки оригінал• 23 сентября 2024
Так, ввечері була на курсах англійської, наша викладач була панікер і ми з неї весь урок жартували, що ніякої війни не може бути, вона на нас образилась трохи. Тоді ми всі бачились останній раз. На ранок мені вже було не смішно
Малинка• 23 сентября 2024
Прямо в деталях день пам´ятаю. Було якесь дивне відчуття, дуже теплий день як для лютого, вийшла каву попити на вулицю і підсніжники роздивлялась в клумбі, клацала телефон і тут пісня океан ельзи з живого спонтанного концерту на скляному мосту’а за вікном майже весна і Боже мій як несподівано вона змінює все наше майбутнє і наше життя’.
І в мене сльози градом не могла рояснить чоловіку чого я плачу. Просто плачу!
22 я сдала экзамен на права, 7 часов в очереди на экзамен на полигоне.
23 слегла с ковидом.
24 с температурой бегала по банкоматам, ничего не сняла, купила сгущёнку и пошла лежать домой.
Эта сгущенка потом поехала со мной в Швецию. Ковид и война меня долбонули по психике нормально так, что все родные подумали что я схожу с ума. Я лежала, не ела и не разговаривала.
23 слегла с ковидом.
Розвідка Маші• 23 сентября 2024
Помню хорошо. Работала, вечером к подружке в гости ездила. Тревожный чемодан был собран ещё на 16 февраля. Но не думала что пригодится
В танке• 23 сентября 2024
Пам´ятаю.
На роботі насварила швейцара, що надумала чоловіків з 23 поздоровляти, в кінці робочого дня зайшли колеги, ми ще поговорили, чи буде війна. Потім за мною донька зайшла по дорозі з універу, ми додому пішли.
Що було дома - не пам´ятаю, спала погано ту ніч, прокинулась від тривожного звуку, потім виявилось, що то ракети летіли на наш аеродром... потім вибухи, і понеслося... далі мозок все назавжди в подробицях зафільмував.
НашлаПерепискуМужа• 23 сентября 2024
Пішла в лікарню, виявили гайморит, робили кт, потім прокол, крапельницю...
Ламборджини• 23 сентября 2024
С 22 на 23 почти не спала. С самого утра купила билеты на последний в тот день ночной поезд до Львова. Потом навела порядок, собрала вещи и уехали с ребенком.
Гарнюнька• 23 сентября 2024
Сварилася з чоловіком стосовно його майбутнього ДН і запрошення гостей
Прокачую сідниці• 23 сентября 2024
ще 19 лютого виїхали з чоловіком і донькою з Києва.
23 вдень був звичайний робочий день.
в 11 вечора мені знайомий скинув інфу що вранці буде ракетна атака, я всю ніч просиділа у мами на кухні, курила, плакала і читала як долітають останні два літака з Туреччини з зброєю, раділа коли вони норм встигли сісти, як закривають аеродроми у нас, цитати з виступу хуйла, про вибухи коли вже почалось.
так, не забуду ту ніч ніколи
23 вдень був звичайний робочий день.
так, не забуду ту ніч ніколи
Ингеборга Д.• 23 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
работал, но вещи уже были сложены и машина заправлена
то же самое