Глаза_в_3_карата• 04 декабря 2024

А помните ли вы день 23.02.2022? Что было в ваших мыслях?

Каким был день, настроение, чем занимались…. Я была в роддоме с новорожденной в тот же день дочкой..
ОленаЯ• 04 декабря 2024
Валялася з короною
Лгин• 04 декабря 2024
Сходила на маникюр вечером, маникюрша говорила мол «да у меня сбушники клиентки есть, если б что-то было, они б уехали». Ехала в метро вечером (часов в 9-10), все спокойно, думаю да какая война, хрень это все, завтра в офис на тимбилдинг, вот круто будет
В 1-2 уснули, в 5 проснулись от взрывов
Первое сообщение помню в тсн прочитала «гради бʼють вздовж всього кордону»
Весь день блевала от нервов
Бавовнятко• 04 декабря 2024
очікувала початку війни, бо вже було відомо, що орки на кордоні..коли написали, що перекрили взльотні смуги, сиділа на валізах
Маргарита и Мастер• 04 декабря 2024
Прекрасний робочий день. З подружкою відпрацювали, запізнились на перший службовий. Хіхікали з змінними інженерами, що якщо щось завтра станеться, то нас на роботі не чекайте
ОленаЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Ми теж розуміли, що буде, зробили запаси палива, їжі, води
Дівка в намисті• 04 декабря 2024
Мама приїхала до нас в Київ, щоб як почнеться війна бути всім разом в одному місці. Було відчуття неспокою
Добрая свекровь• 04 декабря 2024
Нічого особливого, звичний день, дом-робота, ніяких передчуттів.
Чоловік приїхав з ´Метро´, сказав люди консерви купують, може, і нам треба взяти? Далі розмов справа не пішла.
А в 4 ночі розбудив дзвінок друга, що живе у передмісті Києва, сказав ´поряд з моїм будинком ракета щойно упала, мабуть, війна ...´
Мой завтрак• 04 декабря 2024
Прислушивалась к каждому шороху.
Ряженка• 04 декабря 2024
Помню. На тот момент я уже неделю обдумывала, где взять денег на адвоката, которого уже нашла, и что нужно искать квартиру, и как я потяну сама двух детей.
ОленаЯ• 04 декабря 2024
Ответ дляЛгин
В 1-2 уснули, в 5 проснулись от взрывов
Весь день блевала от нервов
Я теж блювала, корону як рукою зняло, за добу на 4 кг схудоа.
Напланетянка• 04 декабря 2024
Ходили з дітьми робити фото на новий загран, 24го на 9 були записані в цнап... Тепер коли натикаюся на ці фото, важкі спогади. Я не вірила... А о 5.50 подзвонила подруга з Харкова ((
Бавовнятко• 04 декабря 2024
Ответ дляОленаЯ
я теж робила ще за два місяці, також ліки, але згодилось тільки паливо та ліки, все інше накшалт фонариків,скотчу та ножів - ні)краще б крем для обличчя та парфюми забрала)
Жена сантехника• 04 декабря 2024
Нічого, святкували д.р дитини, а мій ювілей повинен бути 24...але святкувати не збиралась, було куплете лише мартіні асті....пила тоді під новини його з комом у горлі....
Леопардові панчохи• 04 декабря 2024
Чекала, моніторила.
Сходила на узд - дізналась, що матиму дівчинку.
Так дотепер і стоять в галереї поряд два фото: 23-роздруківка узд знімку і наступна-24 ранок, фото вибуху з вікна…
Кросівки оригінал• 04 декабря 2024
Була на курсах англійської, посміялись над панікою вчительки, досі трохи соромно. Але паспорт закордонний десь в середині січня бабусі зробила, на всякий випадок, пригодився(
Леди_на_драндулете• 04 декабря 2024
Было предчувствие, и было ужасно тоскливо
Мне на 25 была назначена операция на колене (после двух предыдущих не могла ходить)
Посмотрела отвратитрльный фильм с Кирой Найтли моей любимой, про апокалипсис
Ложилась спать зная что будет что-то плохое
Но я расчитывала на 5 дней, как сказал наш Мега умный и успешеыц сосед доктор философии 🥲🥲🥲
Кудрі кручу сама• 04 декабря 2024
А я понимала, что что-то будет( были дома, в Донецкой области, муж в командировке в Киеве
Трохи злякана• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
А сейчас вы где с детьми?
Пацан к успеху шел• 04 декабря 2024
Я не пам´ятаю 23, але добре пам´ятаю ранок 24. Чоловік мав їхати на роботу в 6 ранку, я ще лежала в ліжку. Він увірвався в спальню і крикнув: війна!
Він працював в сусідньому місті і його бомбили в перші години війни.
А син з дівчиною стояли у пробці на виїзді з Києва, і не було нормального зв´язку з ними. Той шлях, який зазвичай долають за 4 години, вони їхали майже добу. Я думала, що здурію.
Це був жах. Я не могла повірити, що це відбувається насправді і що це відбувається з нами. Здавалось, я зараз сильно заплющу очі, і коли розплющу - цей жах скінчиться.
Я досі хочу розплющити очі і щоб це скінчилось...
KROX@• 04 декабря 2024
Планировала праздник- забронировала место, собирались ехать в другой город, заказала торт, купила платье. Сестре 25.02 исполнялось 35 лет. Записалась к косметологу на 10 ( 24.02) . Думала что муж истеричка- почему то поехал заправить полный бак
Ряженка• 04 декабря 2024
Ответ дляТрохи злякана
А сейчас вы где с детьми?
Я сразу же выехала за границу. Он постоянно угрожал детей отобрать и я решила, что нужно бежать, пока есть возможность.
Встидаюся запитать• 04 декабря 2024
На работу должна была ехать. В шесть утра в рабочем чате один сотрудник начал шуметь, а ему никто не поверил. Первое, что сделала я- написала начальнику и спросила, где забрать свои вещи, потому, что снова на работу скоро. Как оказалось, через полгода.
СкумбріяП8• 04 декабря 2024
Працювала на одній фірмі, яку страшно ненавиділа ( шукала паралельно роботу)
І їхала з відрядження ввечері і думаю, боже якби було добре щоб все згоріло вщент ….
Просто мене господи за ті слова тоді
Реанимация• 04 декабря 2024
Готовилась к началу войны. 23.02 документы перебирала, самые важные сложила отдельно.
Перед этим сняла наличку, продукты купила, воду заказала, чтобы запас был.
Трохи злякана• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Но вы так и не успели развестись? Дети очень маленькие?
KROX@• 04 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Просто мене господи за ті слова тоді
Моя сестра мріяла святкувати день народження не вдома, так воно і вийшло
Чекаю завтра• 04 декабря 2024
Ответ дляРяженка
і як зараз?
долой_лама• 04 декабря 2024
До утра с друзьями у нас были, шашлыки делали, пили, где-то в 3 пошли спать. А с утра прихерели
Ряженка• 04 декабря 2024
Ответ дляТрохи злякана
Нет, не успела. Хотя, мы уже с ним договорились обо всем, но он не хочет разводиться пока.
Дети почти подростки.
Цукрові вишні• 04 декабря 2024
Неспокійно було напередодні.
Домовились, що мама приїде до нас в Київ, щоб забрати мене з дітьми до себе в гості. Думали, що щось може бути в Києві.
Чоловік не спав, моніторив новини десь до 3-4 ранку.
Прокинулась десь майже о 6 годині, почула звук грому (як я думала); побачила, що у нашому жк дуже багато світла в вікнах квартир. Звуки машин, які кудись їдуть з самого ранку.
То мене налякало дуже. А потім прочитала новини на телефоні. Розбудила чоловіка, дітей.

Одразу мамі зателефонувала, щоб не їхала. Дуже страшно було, що раптом вона вже в дорозі а по вокзалу прилетіти може.

Перші дні були як в тумані, жили в паркінгу. Живіт крутило від страху.

Клята русня.