Позитивна• 23 сентября 2024
Питання про еозонофіли
У мене і дітей (2) підвищені еозонофіли , у чоловіка ні , глистів немає …
В Україні були підвищені -думали може алергія … ок , переїхали в США , півтора року живемо тут -підвищені …. Які можуть бути варіанти ?
Замулена ріка• 23 сентября 2024
У меня всю жизнь в норме, ни разу не были повышены. Но я бешеный аллергик при этом.
Совбез• 23 сентября 2024
Якось якийсь лікар мені сказав. Я не лікую аналізи. Тобто якщо нічого більше не турбує, то значить жити далі, просто у вас так весь час. Якщо ж колись були низькі, а зараз високі, то можливо є сенс шукати причину
Позитивна
• 23 сентября 2024
Ответ дляЗамулена ріка
Просто лікар казала з України що можуть при алергії бути … можуть і ні , але ніби це один з варіантів
Позитивна
• 23 сентября 2024
Ответ дляСовбез
Мені здається не існує зараз людей , яких нічого не турбує ))
Совбез• 23 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Я вам більше скажу, у малої еозонофіли були в нормі, а глисти дві лабораторії знайшли.
Видна міленіалка• 23 сентября 2024
Кому ті езинофіли потрібно.
Розкажіть, як вивезти чоловіка, коли всього 2 дітей?
Позитивна
• 23 сентября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Кому ті езинофіли потрібно.
У нас дитинка з особливими потребами, але більшість тих , хто сюди потрапив платять від 8000$ і спокійно проходять кордон , якщо вам цікаво
Голубец• 23 сентября 2024
Повышены на аллергию и атоп дерматит.
Постоянно повышены.
Чем больше аллергезирован организм, тем больше значение
Постоянно повышены.
Позитивна
• 23 сентября 2024
Ответ дляГолубец
Повышены на аллергию и атоп дерматит.
Постоянно повышены.
Ми повністю поміняли спосіб життя і обстановку +нова країна … на що вже та алергія може бути ((
Астановитесь• 24 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
При атопічному дерматиті теж повишені
Вот у дочки так было
Позитивна
• 24 сентября 2024
Ответ дляАстановитесь
Вот у дочки так было
Ну дерматиту немає ніби , він тільки ж на шкірі ?
Астановитесь• 24 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
В голове тоже. Дочке 18, осталось немного на затылке в волосяной части. В Киеве локти колени были как наждак не смотря ни на какие мази, в Чехии за несколько лет следа там не осталось, хотя ничем не мажет
Позитивна
• 24 сентября 2024
Ответ дляАстановитесь
Немає на голові , слава Богу …
Кринжова баба• 24 сентября 2024
Два роки вже по аналізах постійно підвищені еозонофіли. На глисти здавала, кров на антитіла до них здавала, явної якоїсь алергії нема. Лікар сказала якщо нічого не турбує - не звертати увагу
Позитивна
• 24 сентября 2024
Ответ дляКринжова баба
Всеодно цікаво , от щось всеодно ж є таке в організмі на що вони реагують
Губка Боб• 24 сентября 2024
Добрий день! В мене теж вони періодично підіймаються, причому один раз до великої цифри. Сдала через півтори місяці - вже були в нормі. Зараз пройшло 4 місяці, вчора планово сдавала - знову повишені. Від чого, не розумію... Але в мене екзема , можливо на неї така реакція
Сарафанное радио• 11 октября 2024
Ответ дляsky-labs
На паразитов и реагируют, просто выявить их сложно.
Когда никакие анализы на них не указывают, нужна провокация.
А провокация это что Вы подразумеваете