Ацетилсалициловая кислота• 25 сентября 2024

Первые повестки пишут пришли(

Кто то уже получил?
Обновленные данные или нет?
Аноним_1859• 25 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Коли на фронт відправлять жінок і зекоМанду, війна закінчиться за 24 години
Там багато не треба. Київ посидить без світла взимку декілька днів, відразу нити почнуть. Або так би покошмарили обстрілами -як прифронтові міста- також був би толк.

ОйЙой• 25 сентября 2024
Удалено администрацией...
Красота неземная• 25 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Ну звісно, але навіщо йти і оновлювати їх знову, якщо оновили через резерв і цнап?
Чтобы тцкшник не поднимал свой жирный зад и не ловил вас по улице. Проще, если сами придете к нему в лапки
Солоденька цукОрка• 25 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Мда, читаючи цю тему, я в шоці, скільком людям наср...ати на свою країну (
Валіть, як криси з корабля, зі своїми недомужиками, головне, вже ніколи не повертайтесь (
Так границы откройте.
Альфасамка• 25 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
супер, чекаю зиму
Красота неземная• 25 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
супер, чекаю зиму
😂
Соната любви• 25 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
ну вам тоже наср... на страну, раз вы до сих пор не в окопе.

поэтому, двуличность и лицемерие наше все.

Анонім-ка• 25 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Ви чуєте мене? Люди дані ОНОВИЛИ!!! оновили в поставлені сроки, тобто всі дані уточнені. Що ще йти уточнювати? Це на*об, бо як тільки зайдеш ’уточнити’, так одразу підеш на 10 хв влк і будеш ’годєн’, ну а далі ви розумієте що
Аноним_1859• 25 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Так і є.
В основному з тцк шлях один (якщо немає відстрочки).
Красота неземная• 25 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Так я про это и говорю. Им плевать на обновленные данные. Им нужна живая единица любыми способами. И желательно чтобы она сама пришла. Поэтому они вышлют еще не одну всратую бумажку
Красота неземная• 25 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Так і є.
Или много денег
Анонім-ка• 25 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Люба людина має право на життя!!! Нехай відкриють кордони, і люди самі вирішать, чи починати їм життя з 0 десь, чи барахтатись там де є. Люди не винні, що їм ’пощастило’ народитись в країні, яку потрошку здає наше керівництво при цьому відправляючи на м´ясо українських чоловіків, але самі лише гарно говорять про патріотизм і набивають собі кармани. А потім дивним чином цих патріотів ловлять на хабарях, вони платять залог менший в 3 рази від отриманого хабаря, і запалюють закордон.
Це те, за що потрібно воювати?
Красота неземная• 25 сентября 2024
Ответ дляАнонім-ка
Це те, за що потрібно воювати?
Если держава положила детородный орган на украинцев, то почему не может быть наоборот? Ботня не справляется уже .пугалки не действуют, призыв самоубиться ради земли тоже. Такое себе, жалкие потуги
Тра Ля Ля• 25 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вы что новости не читаете?)
Тож как письмо так неделю будет по Киеву идти, а как повестки так вчера только деньги выделили, а сегодня в телеге уже всем 900000 по приходили. Чудеса однако творит Укрпочта, могут же работать если нужно
Та_все_ок_будет• 25 сентября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так границы откройте.
Так они и не закрыты)
Лягушку варят медленно. Уже почти готова.
Солоденька цукОрка• 25 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Так они и не закрыты)
Они не закрыты только для некоторых категорий. Границы должны быть открыты как в том же Израиле.
автор Ацетилсалициловая кислота • 25 сентября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
в нашому будинку принесли тим якраз, хто не ходив по попередніх повістках й не оновлювався
Хоч одна відповідь по темі
Та_все_ок_будет• 25 сентября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Должны?)
Так они не закрыты, если читать Конституцию. Дэ- юре ВП. Хоть и с этим тоже не всё гладко.
Добродійка• 25 сентября 2024
підіть в бан, авторе, за тему під анонімом та рубрику!

Соображалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляГейСюда
Они все уволились и не работают? Или уволились и работают не официально?
Работают на себя , уволились и работают неофициально. Кто как выкручивается.
Птица Говоруша• 25 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Країну,яка болт положила на життя людей?Чи країну,в якій прекрасно себе почувають лише крадії депутати,міністри і чиновники з дітками?То нехай самі і воюють за свої капітали.
Yeva-c21c• 25 сентября 2024
Ответ дляЛапка
Так ваш чоловік мав закордоном оновити данні, ви як маленька чи не знайте що чоловіки закордоном вже не можуть ніяких документів отримати
Це останнє слабке місце на що може тиснути влада, але і тут не вийшло: можна отримати сірий паспорт і просити політичний захист.
Yeva-c21c• 25 сентября 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Это те повестки которые пофиг получил не получил будет считаться врученой.
А я думала их давно уже разослали
Yeva-c21c• 25 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Повістки поштою отримають законослухняні громадяни, які оновили дані. ’Ухилянти’ їх не отримають, ’— адвокат Танасійчук

Доречі, в мережі пишуть, що повістки для уточнення даних поштою почали приходити на Закарпатті та в Києві.
Якщо військовозобов´язаний відмовився отримувати повістку або його не було вдома, документ після доставки листоношею все одно вважається отриманим.
І що далі?
Yeva-c21c• 25 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
ВВК проходить
А чому одразу про це ніде не повідомляли і замовчували?
Ніка Найз• 25 сентября 2024
Ответ дляYeva-c21c
Читайте новости за весну лето! Все это уже тогда оговаривалось!
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляАноним_1859
Київ вже сидів без світла у зимку 22-23, у вас з пам´яттю щось?
Ms. Dolly• 25 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Поживем-увидим . Мне очень хочется чтобы до женщин поскорее добрались. Хочу посмотреть на этих бойцов . Сейчас они воюют с дивана так активно. Глянем что потом будет
А вы сами-то с каких локаций такая воинственная - с кровати? Или откуда?😂
Красота неземная• 25 сентября 2024
Ответ дляMs. Dolly
Из окопа . Фото не будет. Руки автоматом заняты
LiliaBella• 25 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Из окопа пишете?
Ваш муж и сын на фронте?

А люди бы с удовольствием свалили, пусть границы откроют.