Ацетилсалициловая кислота• 25 сентября 2024

Первые повестки пишут пришли(

Кто то уже получил?
Обновленные данные или нет?
ingaruta• 25 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Да вот меня пугают люди которые верят что можно отвоевать все назад
Пусть пойдут сначала у Льва кусок мяса голыми руками заберут , своими руками с не руками соседа
а другие в шоке от людей,которые собирались Киев за три дня и Львов за недельку.У каждого свои пугалки
ingaruta• 25 сентября 2024
Ответ дляМиззери
Именно , если закончить даже то людей сотни тысяч не вернут , и пепелище восстанавливать десятилетиями (да и никто не будет , думаю там загрязненная почва уже непригодная для жизни)
Точка невозврата
путька мечтает всю страну нашу в пыль
ingaruta• 25 сентября 2024
Ответ дляБратья Капли
Вы исходите из заблуждения что даже если б мы пошли на все условия Путина он был остановился.
Запомните - он никогда ни при каких условиях не собирался останавливаться на достигнутом.
аппетит его только растет
сто процентов
ingaruta• 25 сентября 2024
Ответ дляБез образів
До чого ви це питаєте?. У мене неповнолітня дитина, чоловік в збройних силах. Далі що? І я на війну не піду, бо вважаю, бо за такий гнилий народ дарма гинуть хлопці, і родини їх знаходяться в пеклі, під час того як отакі огидні порадниці тут обригують весь ефір. Що не тема, то ухилянт то герой, а хто воює то ЛОХ. Ще порву ваш шаблон, я хочу щоб війна скінчилася прямо сьогодні, і мої чоловіки щоб повернулися додому. Нема чого страждати, калічиться, вмирати, за таке позорно суспільство.
зачем вы так реагируете на мертветчуковскую и сиву ботню?люди на работе.с них тут только стеб
mamaМия• 25 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Поживем-увидим . Мне очень хочется чтобы до женщин поскорее добрались. Хочу посмотреть на этих бойцов . Сейчас они воюют с дивана так активно. Глянем что потом будет
А з дітьми хто буде? У нас щось такі чоловіки іноді трапляються, що хатні справи-це не чоловічі обовʼязки, війна-теж не чоловічі. А мала зарплата, то просто шеф-жмот.
Миззери• 25 сентября 2024
Ответ дляingaruta
путька ложил огромнейший болт на всех.он своих убивает,а нас прям пожалел бы.при чем тут наша власть.
У меня нет желания что-то доказывать боту с методичкой , бессмысленная трата времени
Natal_ka91• 25 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Давно кажу що деяких порадниць-воєнів чужими руками і певних ботів хоч на день на 0.
Natal_ka91• 25 сентября 2024
Родичі отримали, дані не оновлювали. Не забирали, але вона ж ніби і так вважається врученою. В очікуванні штрафу і відповідно одразу будуть оскаржувати, майно давно на інших.
Юджин20см• 25 сентября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Не обязательно на 0 . Просто одна встреча с тцк и у теток весь пыл пропадет
https://t.me/stranaua/170633
Ksusci• 25 сентября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Это первоочередная обязанность тех, кто этому учился. А не сидеть годами в тылу, отлавливая и прячась за спинами гражданских.
Ото і мене дивує, чому не воюють ті, хто вчився. Звязківцями можуть і громадянських набрати, три місяці учебки і готові до роботи. Так само і з документам працювати можуть. Залишити хіба тільки з доступом до дск, у кого там рівні відповідні.
Так само тут жінок воювати женуть, а скільки в армії жінок, як мають звання і перебирають документи. Вони ж присягу давали. Ато присягу давали, а воювати набирають інших, які обрали інші професії.
Оксана_12• 26 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
А штрафы за необновление данных так и не присылают гыыы
сколько лохов повелись
Так ранувато ще
Ksusci• 26 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Эта погадка еще меньше работает чем предыдущие. Днр ездят куда хотят в отличие от нас. Думайте еще . Пока плохо выходит.
Іздять по українських паспортах, бо хитрови❌бані. Де треба-покажуть узький паспорт, а де треба щось попросити за кордоном як бєженєц-то український. Те саме і з кримчанами. Є люди, які все втратили і виїхали, не брали узьких паспортів. А є другіє.
Юджин20см• 26 сентября 2024
Ответ дляKsusci
Не вам их судить
Olya1202• 26 сентября 2024
Ответ дляИрина-5470
Как они приходят??? на укрпочте они только появились
вірте всьому, що тільки в новинах. Особисто знаю, кому вже приносили. Поштарі давно носять, а з’явилися зараз тільки ті, які автоматично формують з реєстру укрпоштою без участі тцк. Попередні розумію тцк формували. І одному знайомому принесли, не служив, дані не оновляв, принесла поштарка. Дівчата з укрпошти теж підтвердили, що носять, бо знаю їх в нас на відділенні (ще до цієї ’новини’ про початок відправок)
Ирина-5470• 27 сентября 2024
Ответ дляOlya1202
Так я работаю на почте Харьков,у нас только сейчас появились
Olya1202• 27 сентября 2024
Ответ дляИрина-5470
в Луцьку на укрпошті були вже точно з місяць, може більше. Знайомим приносили Луцьк і Ківерці (поштарі). Може виписані тцк ще були, не знаю