Самоучка• 25 сентября 2024
Зі мною щось не так?
Ви комунікабельні на роботі? Я переважно з колегами можу поговорити хіба, що про роботу та зрідка на якісь дуже загальні теми. Надаю перевагу тому, щоб постійно зайняти себе роботою. А є колеги, що навпаки люблять про все поговорити, обговорити всіх. Мені іноді кажуть, що я високої думки про себе через те, що не така комунікабельна, хоча це не так взагалі. Зі мною щось не так?
Самоучка
• 25 сентября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Так ви певне і в житті не любите багато спілкуватися
Я люблю багато спілкуватись з тими, з ким у мене спільні інтереси, схожі погляди
ЛісАпетная• 25 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
А, то вчіться менше звертати уваги на чиїсь висловлювання.
Чесно брешу• 25 сентября 2024
Я люблю поговорити, коли зроблена вся робота. Але на другий день я не згадаю про що вони розказували, але мене всі люблять на роботі
Самоучка
• 25 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Клас)
В мене просто є дуже балакучі на роботі, кому рот весь день не закривається, я не можу витримати стільки.
Чесно брешу• 25 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Клас)
Забудьте, всім не догодиш. Всі люди різні. Аби вам було добре, все решта дрібниці.
Любіть себе і не важливо, що про вас думають інші, то тільки їхня думка і не більше
Фиона Шрековна• 25 сентября 2024
Пусть говорят себе, на работе надо меньше болтать, особенно о себе
120-120-120 (не худею)• 25 сентября 2024
опытным путем доказано, что чем меньше инфы про себя рассказывать- тем потом вам же будет лучше. никакие семейные дрязги все равно не заставят коллег подвинуться, так что лучше без этого.
и да. учитесь ложить болт на чужое мнение)
Христя в тiстi• 25 сентября 2024
Все с Вами так. То, что Вы не обсуждаете пирожки с горохом и Светкину письку не означает что с Вами что то не так.
Христя в тiстi• 25 сентября 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Да
Христя в тiстi• 25 сентября 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Все рассказанное о себе на работе в один прекрасный день оборачивается против тебя.
Качка в тапцях• 25 сентября 2024
Ответ дляСамоучка
Делать как вам комфортно
Пирожкиня• 25 сентября 2024
Ответ дляДаЗдраПерма
Не так, бо не можете поставити на місце тих балакучих
А зачем кого то ставить на место тем более в данном случае ?
Фиона Шрековна• 25 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Все не все,а когда помалкиваешь,кажешься умнее
ВільнаНазавжди• 25 сентября 2024
Мені також говорять що я високомірна і холодна, ділова, тому що я ні з ким з колег не спілкуюсь взагалі, тільки по роботі.
Ну і нехай , мене це не хвилює … тільки ото енергію на них витрачати, якої і так мало.
ЭкстрасенсиХаЯ• 25 сентября 2024
Ті, що багато балакають на роботі, часто залишаються після роботи доробляти, бо не встигають, або взагалі на вихідних приходять працювати. Нащо воно те треба, краще витратити позаробочий час на особисте життя.