Бутерброд з ікрою• 25 сентября 2024

Які гаджети корисні вам допомогли при вигодовуванні сумішшю?

Не хочу годувати грудьми. Не доставляло це мені ніякого задоволення. Імунітет в дитини звичайний, не вірю я в якусь супер силу ГВ.
Хтось підкаже яку техніку можна використовувати для полегшення миття/підігріву ще якихось процесів при вигодуванні сумішшю?
dulenok• 25 сентября 2024
Был только термос. Мне было более чем достаточно. Ночью приготовление и кормление укладывалось в 5-7 минут...все сыты и все спят

Сусідка зверху• 25 сентября 2024
Стерилізатор для пляшок, термос, що брала з собою всюди і вночі до спальні. Контейнер порційний для суміші. Є машини для приготування суміші, але вони дорогі і зважаючи на відключення світла, якщо ви в Україні, не настільки безперебійний варіант.
автор Бутерброд з ікрою • 25 сентября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Скільки баночок зазвичай потрібно? Стерилізувати обовʼязково? Якою сумішшю користувалися?
Ответ дляdulenok
Скільки у вас за ніч при народженні було годувань?
Бриджит_Фрикандо• 25 сентября 2024
Дивна ви.
Грудне вигодовування настільки полегшує життя мамі.
Не треба купувати пляшечки, соски, стерилізатори, підігрівачі, суміш. Вночі встань, нагрій воду,щзроби ту суміш, потім помий все. А на вулицю збираєшся, ці пляшечки. Як згадаю.
Інша справа - грудне молоко. Завжди при тобі, тепле, в тарі. Не треба нічого зайвого купувати
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Взагалі ніколи не стерилізувала, просто мила, 2 пляшки достатньо. Обов´язково купіть дозатор для суміші , це дуже зручно і маленький термос
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дивна ви.
Зовсім ні, лише ускладнює , маю досвід різного годування

Королева краси• 25 сентября 2024
Автор, подумайте ще.
Звичайно може нічого і не вийде з ГВ. Але спробувати варто.
Це дуже зручно їжа завжди з собою будь де, це так цінно і подарувала вам сама природа.
Ніяка суміш не замінить користі ГВ.
Уявіть тільки, дитина повзає і бере потім брудні руки до рота, а рот до груді. І організм мами наскільки унікальний і розумний, що на наступне годування вже видає молоко з антитілами до вірусів і бактерій, які дитина напередодні скуштувала. Чи ж це не чудо?
Сусідка зверху• 25 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Хіпп-комбіотик. Так, спочатку краще стерилізувати. Місяців з 4-6 можна вже припиняти стерилізацію.
Баночок мені було зручніше мати багато, штук 5, щоб не переживати постійно, чи є чисті і готові. Особливо коли на початку дитина їсть кожні три години, ти задрімала, а вона раптом знову хоче їсти і ти як підірвана бігом шукаєш пляшку.
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляКоролева краси
Автор, подумайте ще.
Ніяка суміш не замінить користі ГВ.
Все гарно в теорії, але не працює на практиці. З моїй дітей найкращий імунітет в тієї, яка жодного дня не була на ГВ, а першим харчуванням після народження були антибіотики та інші сильні ліки в реанімації
Бриджит_Фрикандо• 25 сентября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Чим ускладнює? Груди завжди з тобою. Не треба купувати дорогущі суміші , вставити вночі і тягтись на кухню.
Я годувала чотири місяці, потім довелось на суміші перейти. Поки підібрали суміш, мало не сказилась. Потім пляшечки, соски.
dulenok• 25 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Не помню уже
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мені не комфортно годувати грудьми, для мого організму це був повний треш. З сумішшю дитина спить всю ніч, про всяк випадок завжди стояла вода в чайнику в спальні з потрібною температурою, приготування займає максимум пів хвилини. Ціна для мене нормальна, діти пили суміш майже до 3-х років
Аноним Первый• 25 сентября 2024
Я собі пообіцяла, що коли мої діти народять онуків, я подарую їм ось цю круту штуку. Це бейбі мілк мейкер, типу кавомашини, але робить суміш. Це нереально полегшує життя, адже можна одною кнопкою зробити суміш і в потрібній кількості. І не потрібно робити завчасно, або сонною гріти я міряти шось.
Бибер-анонимер• 25 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
згодна з вами, ще й відключення світла- додаткова проблема
Ответ дляАноним Первый
Я теж щось схоже бачила в американських відео. Мама натискає кнопку і все готово. Стоїть біля ліжка.
Аноним Первый• 25 сентября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дорого, але реально потрібна річ. Бо знаю з власного досвіду, як то з тими пляшечками і підігрівами по ночах в взагалі.
ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А как вы делали необходимую температуру в чайнике? Это чайник с датчиком?
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Так, чайник підтримує виставлену

ДваДваВісім• 25 сентября 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Так, чайник підтримує виставлену
Сможете скинуть модель чайника
Злюсь до кипіння• 25 сентября 2024
Ответ дляДваДваВісім
Сможете скинуть модель чайника
Ні, на жаль не пам´ятаю моделі, багато років пройшло
Життє Бентежне• 25 сентября 2024
Термос, чайник с режимом подогрева на 40 градусов, контейнер для смеси, две бутылки. Вот, пожалуй, и все.
Промуалась с гв до пяти месяцев ребенка. Он не наедался, я не выспалась, вставала по три раза за ночь. После того как перешли на смесь, сон наладился, ещё пару месяцев одно ночное кормление, с восьми месяцев спал всю ночь
Цветов Мне срочно• 25 сентября 2024
Микроволновка на подогреть воду, пару бутылок, ничего ни разу не стерилизовала. Наверное, термос еще удобно на ночь.